Po robocie

 • 9 życiowych kompasów mężczyzny

  Faceci w dzisiejszych czasach wydają się zagubieni? Nic dziwnego. Nie ma rytuałów przejścia od chłopięcości do bycia mężczyzną, nie ma inicjacji w dorosłe życie. Ale są pewne kompasy, które pozwolą ci nie zgubić drogi.

 • Legalnie dostępna broń? "To nie jest zabawa"

  Złagodzenie przepisów o dostępie do broni zamieni każdą stłuczkę na rogu Jerozolimskich i Marszałkowskiej w krwawą strzelaninę z "Tombstone"? A może drobni przestępcy z Pragi Północ zaczną do siebie strzelać rewolwerami Smith & Wesson? Raczej nie....

 • Kia Sorento - okręt bardzo flagowy

  Nie musisz mieć kapitańskiej czapki i mostka, żeby trzymać w dłoni stery przygody. Wystarczy, że zrobisz tak jak ja. Zbierzesz załogę, nawet siedmioosobową, i ruszysz w nieznane Kia Sorento. Emocje, komfort i bezpieczeństwo dostajesz w pakiecie all...

 • Foo Fighters w duecie z... Rickiem Astleyem!

  Ich znasz na pewno - w końcu byli w tym roku jedną z największych gwiazd Open'era. Jego też kojarzysz, choć może już o nim zapomniałeś. Foo Fighters i Rick Astley dali nam chyba najlepszy cover wielkiego przeboju "Never Gonna Give You Up".

 • Uścisk dłoni - co oznaczają poszczególne gesty?

  Psy odsłaniają gardło, aby ukazać uległość. A co robi człowiek? Pokazuje... wnętrze dłoni. - Pierwszych pięć do siedmiu uścisków dłoni decyduje o tym, czy nasz kontakt z danym człowiekiem będzie opierał się opierał na dominacji, uległości czy grze o...

 • Ułatwiacze: bo gotowanie ma być przyjemnością

  Gotowanie ma być przyjemnością. Warto więc ułatwiać sobie życie. A jeśli przy okazji ułatwiacze życia są fajnymi gadżetami, to nie ma co się zastanawiać. Krzyknij jak nowojorski makler: kupuję!

 • Kawa, jakiej jeszcze w Polsce nie było

  Z połączenia dwóch żywiołów - browaru Kingpin i Praskiej Kawy Palarni - powstała ona: pierwsza w Polsce kawa barrel-aged. Na potęgę posępnego poranka, mocy przybywaj!

 • Jak poradzić sobie z upałem? Sprawdzone sposoby!

  Uff, jak gorąca. A ma być cieplej. No, może jeszcze nie żar tropików, ale w naszych domach i biurach i tak może zrobić się nieznośnie. A ty, jeśli nie chcesz stać, sapać, dyszeć i dmuchać, sprawdź kilka prostych sposobów na walkę z upałem.

 • Najlepsze niedrogie kabriolety

  Wiatr we włosach i słońce na karku. Brzmi jak dobry plan na lato. Motocykl? Zapomnij. Musisz mieć kask. W kabriolecie nie musisz nic, a możesz chłonąć wakacje całym sobą.

 • H-D Street Rod - Harley dla zuchwałych

  Marka Harley-Davidson definiuje amerykański styl budowania motocykli. Mają wyglądać, brzmieć i jeździć przede wszystkim do przodu - im szybciej, tym lepiej. H-D Street Rod zbacza z obranego kursu i to w zaskakująco dynamiczny sposób.

 • Quentin Tarantino przygotowuje nowy film!

  Jak donosi "The Hollywood Reporter", kultowy twórca rozpoczął przygotowania do kolejnej produkcji. Film będzie opowiadał o tragicznych wydarzeniach z 1969 roku, kiedy banda Charlesa Mansona zamordowała pięć osób, w tym Sharon Tate - ciężarną żonę...

 • Bądź influencerem i zarabiaj, nie wychodząc z domu

  Umiesz, choćby trochę, w internety? Chciałbyś zarabiać bez konieczności ślęczenia przy biurku, meldowania się w biurze czy nawet wychodzenia z domu? To możliwe, i wcale nie musisz skręcać długopisów.

 • Najlepsze książki na męskie wakacje (i nie tylko!)

  Nie masz na to czasu od poniedziałku do poniedziałku. Sytuacja zmienia się latem - podczas urlopu możesz nadrobić zaległości czytelnicze. Albo złapać nowości. Koniecznie zacznij od poniższych tytułów!

 • Modelka o czekoladowej skórze

  Poznaj Nyakim Gatwech - 24-letnią modelkę, która sama o sobie mówi: "Uwielbiam swój czekoladowy kolor skóry, jest bardzo elegancki". Pochodząca z Sudanu Południowego kobieta chce udowodnić, że nie istnieją jednoznaczne kanony piękna.

 • Piwa wymyślone specjalnie na (upalne) lato

  Napisalibyśmy, że to złota dziesiątka, ale nie wszystkie piwa, które wybraliśmy mają złoty kolor. Wszystkie natomiast idealnie sprawdzą się w czasie upałów. Oto 10 stylów piwnych jakby wymyślonych specjalnie na lato. Z przykładami i ciekawostkami,...

 • Wrangler ma 70 lat! Z tej okazji - nowa kolekcja

  Dobrze wyglądać, ciężko pracować - to naczelna zasada wyrażona w każdym projekcie marki. Nic dziwnego Wrangler powstał, by stworzyć najlepsze z możliwych spodnie dla kowbojów.

 • Honda Civic - samochód jak magnes

  Na rynku wreszcie pojawiło się auto w cenie poniżej 100 tys. złotych, przyciągające wzrok przechodniów jak magnes. W nowej Hondzie Civic zakochasz się albo ją znienawidzisz. Tertium non datur, bo wobec tego samochodu nie można być obojętnym.

 • Dekalog ojca po rozwodzie - nie strać dziecka

  Wystarczająco dobrym ojcem można być na wiele sposobów, bo tylko jeden typ ojca ponosi bezapelacyjną porażkę: nieobecny. Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem po rozpadzie związku?

 • Idealne pary w swoich krajach?

  Jakiś czas temu prezentowaliśmy idealnych mężczyzn i kobiety z różnych krajów, określonych w ramach projektu "Perceptions of Perfection". Tym razem postanowiliśmy... złączyć ich ze sobą! Czy tak wyglądałby pary idealne?

 • Znamy najszczęśliwsze miasto w Polsce. To...

  Według raportu "diagnozy społecznej" czyli raportu o Polsce i Polakach mieszkańcy Gdyni są najszczęśliwszymi ludźmi w naszym kraju.

 • Najpiękniejsze plaże Bułgarii kryją się tuż obok Warny

  Pomimo że to jeden z najmłodszych kurortów w kraju, to już zdążył zaskarbić sobie sympatię turystów z całej Europy. Położona kilkanaście kilometrów od Złotych Piasków Albena zaskakuje spokojem, przyciąga czystością i zdumiewa swoimi plażami....

Polecamy