Dbaj o siebie

 • Broda czy wąsy, czyli co mówi o tobie zarost

  Człowiek drwaloseksualny ponoć nie jest już ideałem każdej kobiety, ale na ulicach wciąż spotykamy mężczyzn w bujnych zarostach. Ale czy wiedziałeś, że broda określa też charakter faceta? Sprawdź, co zarost mówi o tobie!

 • Najlepsze męskie perfumy według nosów ekspertek

  Poprosiliśmy najczulsze nosy naszej redakcji o wytypowanie najciekawszych męskich premier z ostatnich miesięcy. Bo chodzi o to, aby zapach leżał na tobie jak dobrze skrojony garnitur.

 • Niepłodność to nie wstyd! Tomek opowiada o swojej...

  Niepłodność to nie powód do wstydu, może dotknąć każdego mężczyznę, bez względu na wiek i styl życia - przekonuje o tym Tomek, który chciał podzielić się swoją historią. Walka o powiększenie rodziny była dla niego trudna, ale dziś nie wyobraża...

 • 9 najlepszych zapachów na jesień

  Dlaczego lubię jesień? Częściej szarobura niż złota, zimno, deszczowo... więc? Chodzi o zapach. A właściwie jesienne zapachy. Słodkie, ciepłe, ciężkawe, męskie. Cały rok używasz jednego? To tak jakbyś na każdą okazję i porę roku wkładał T-shirt i...

 • Uśmiech jak milion dolarów

  Gdy ty się uśmiechasz, ona podświadomie rejestruje, jakim możesz być partnerem. Nie ignoruj tego. Stan twojego uzębienia to mniej lub bardziej wiarygodny obraz tego, jak potrafisz o siebie (i o nią) zadbać. Szczerzenie prostych białych kłów to...

 • Jak wyglądać dobrze - radzi stylistka gwiazd

  Wszyscy chcielibyśmy wyglądać świetnie, to jasne. Może nie każdy z nas urodził się Benem Affleckiem, ale są proste triki, które przybliżą nas do najprzystojniejszych tego świata i sprawią, że kobiety zaczną się oglądać również za nami.

 • Mech, drewno i seks - jesienne zapachy

  Po letnich zapachach pełnych owoców i morskiej bryzy przychodzi czas na zmysłowe, gęste, bogate, i ciepłe jesienne kompozycje.

 • 10 zabiegów, które postawią cię na nogi

  Padłeś? Powstań! Łatwo powiedzieć, ale trudno zrobić, kiedy uginają się pod tobą kolana, łupie w krzyżu i coś chrzęści w barku. A po wakacyjnych szaleństwach nie ma czasu na odpoczynek, bo przecież trzeba poharatać w gałę, zdobywać kolejne szlaki i...

 • Najlepsze perfumy tego lata

  Jaki zapach mają dla ciebie te wakacje? Przygody, seksu, wyzwania? My proponujemy, żebyś do tego zestawu dorzucił któryś z powyższych zapachów. Wtedy na pewno po lecie i jego schyłku nie dopadnie cię "summertime sadness" jak w hicie Lany Del Rey.

 • Kurkumina - lek na całe zło

  Niby to zwykła przyprawa, ale z pełną świadomością warto zaśpiewać jej: "jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok!". Bo kurkuma nie tylko barwi potrawy na mocno żółty kolor. Ma również wiele zdrowotnych właściwości!

 • Tak wygląda idealne ciało na różnych kontynentach

  Ideał męskości... Pojęcie niesprecyzowane, choć każdy z nas chciałby takim ideałem być. W osiągnięciu celu pomoże wam projekt "Perceptions of Perfection", będący analizą potrzeb i marzeń kobiet w różnych krajach.

 • Triki, które pomogą ci szybciej schudnąć

  Potrzebujesz zrzucić przed sezonem trochę zbędnych kilogramów? Nie jest to bardzo trudne, choć będzie wymagało od ciebie niewielkich wyrzeczeń. Podpowiadamy co robić, żeby szybciej stracić wagę.

 • Obalamy 17 mitów o jedzeniu!

  Dietetyk Jakub Mauricz obala 17 mitów dotyczących jedzenia. Ma też wyzwanie. Przeczytaj, a potem zastanów się, czy je podejmiesz!

 • To najmodniejsze fryzury tego sezonu

  Nowy sezon, nowe trendy. Branżowy portal "Hairstylism" prezentuje najmodniejsze fryzury nadchodzących miesięcy. Zaczesania modne kilkadziesiąt lat temu znów wracają do łask!

 • Najlepsze zapachy dla mężczyzn

  Premiery zapachowe ostatnich tygodni to szeroki wachlarz mieszanek zarówno tych bogatych, obfitych w ekskluzywne składniki, jak i bardzo klasycznych kompozycji pełnych lubianych przez mężczyzn składników. Warto popróbować.

 • Dieta: tych 'zdrowych' rzeczy unikaj jak ognia

  Zdrowa żywność? Wybierz lepiej zdrowe ilości jedzenia i zdrowy tryb życia. Okazuje się, że często produkty z oznaczeniem "light" lub napisem "dietetyczny" szkodzą bardziej niż ich kaloryczniejsze odpowiedniki.<br />

 • Niebezpieczne odchudzanie. Diety kit

  "Oczyść organizm i odkryj nową jakość życia!" - zachęcają reklamy, obiecując uwolnienie od szkodliwych substancji, pasożytów albo zakwaszenia. Czy to ma sens? Nie. Bo oczyszczające rytuały skutecznie czyszczą wyłącznie portfele.

 • Najpopularniejsze operacje plastyczne wśród mężczyzn

  Amerykańskie towarzystwo zrzeszające ekspertów chirurgii plastycznej i estetycznej opublikowało coroczny raport dotyczący zabiegów upiększających. Sprawdźcie, którym operacjom najczęściej poddają się mężczyźni.

 • Suplementy diety: deser sportowca

  Chcesz biec szybciej, podnieść więcej, uderzyć mocniej. Nagle stop, ?odcina cię od prądu?. Zapomniałeś, że maszyna, jaką jest twoje ciało, ustawicznie potrzebuje energii. Czas ją uzupełnić.

 • Wielką formę zbuduj zimą

  Porządnie przepracowana treningowo zima jest na wagę złota lub przynajmniej medalu z wymarzonej ?dyszki? czy wiosennego półmaratonu.

 • Jak sobie zrobić zdrowe śniadania na kilka dni...

  Jacek Bilczyński ten odcinek poświęca śniadaniom i... owocom. Pierwszym z nich, bo każdy z nas często nie ma czasu, by zjeść od rana coś naprawdę sensownego. Z kolei owoce zazwyczaj kupujemy nieczęsto, a w dużej ilości i ich również nie zdążymy...