Kubek dla fotografa

Jeśli wolny czas wykorzystujesz na poszukiwania ujęcia idealnego, to, co z niego (czasu) zostanie, możesz spędzić na popijaniu z kubka wyglądającego jak obiektyw do aparatu. Gadżet nawet działa jak prawdziwy obiektyw: wypełniony kawą, nada chwili właściwą ostrość, alkoholem - rozmyje obraz, a zamieniony w doniczkę, pomoże znaleźć właściwą kompozycję.

 

Tylko nie pomyl obiektywów!

 

www.photojojo.com

 

cena: 24 dol.

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz na Logo24:

  

Dla zwykłego śmiertelnika zaproszenie na herbatę przez prezydenta Stanów Zjednoczonych lub członka angielskiej rodziny królewskiej jest równie prawdopodobne, co podróż w kosmos. Dzięki Teabags Royal to wy możecie zaprosić na herbatę wielkich tego świata. Barack Obama lub książę Karol, rozkosznie moczący się w filiżance, dodadzą snobistycznego uroku każdej popołudniowej herbatce.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie porannej kawy bez słodkiego dodatku. Kubek Dunk ma schowek, gdzie bez trudu zmieszczą się dwa okrągłe ciasteczka. Bardzo smaczny pomysł.

 

Na ciche dni

W każdym związku i domu zdarzają się awantury, po których przez krótszy lub dłuższy czas ich uczestnicy nie chcą się do siebie odzywać. A żyć trzeba.
Ten gadżet stworzono chyba na wypadek takich "cichych dni".

Bardzo ładne szklanki od duńskiego projektanta Jorgena Boduma. Pomiędzy podwójnymi szklanymi ściankami znajduje się warstwa powietrza, dzięki czemu płyny w środku długo utrzymują swoją temperaturę (tak zbudowane są termosy).

 

Więcej o: