Black Eyed Peas 360 App

Zafascynowani możliwościami iPhone'a/iPada członkowie Black Eyed Peas nakręcili klip kilkunastoma kamerkami ustawionymi w krąg.

To pierwszy taki teledysk i pierwsza taka applikacja. Wokół targanej przez operatora, niczym steadycam, konstrukcji wybuchła gorąca impreza. Wejdź w środek zdarzeń, kierując komórkę na wybrany zakątek balangi i zoomując np. jędrne piersi Fergie. To nie koniec atrakcji - piersiom możesz zrobić zdjęcia. Lub wykorzystać możliwość AR i ustawić trójwymiarowe awatary BEP-sów na biurku w pokoju, a potem wrzucić to do sieci i zlinkować przez Twittera. Do pobrania na www.williapps.com, www.blackeyedpeas.com i klasycznie - przez iTunes.

1 dol. 

Premiery , Black Eyed Peas,  iPhone,iPad, ciekawostki

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

iPhone 3GS jest jak szwajcarski scyzoryk. O tyle lepszy od takiego z nożyczkami, pilnikiem i piłką, że można dodawać do niego kolejne ostrza. Komórka zastępuje mi inne urządzenia: zegarek, kalendarz, notes, dyktafon, odtwarzacz MP3, kalkulator, GPS... Zainstalowałem dwieście aplikacji. Wybrałem swoje ulubione. A w AppStore czeka jeszcze 120 tys. innych do sprawdzenia!

Aby uniknąć nudy podczas wakacyjnych podróży, warto załadować na komórkę sprawdzoną grę. Mamy dla was kilka propozycji. To nieskomplikowane aplikacje zrobione w technologii Java, które obsłuży większość "zwykłych" telefonów.

Nie zapomnieliśmy także o użytkownikach iPhone'ów.

GRATISOFT - programy za friko

Obok komercyjnego oprogramowania od lat rozwija się alternatywny rynek bezpłatnych systemów i aplikacji. Choć są darmowe, często nie ustępują płatnym odpowiednikom. Przygotowaliśmy przegląd najpopularniejszych i, naszym zdaniem, najlepszych programów,...

Technologie rozwijają się w tempie, które ciężko miesięcznikowi utrzymać. Jeśli chcesz być na czasie, oprócz czytania "Logo" powinieneś zaglądać do internetu. Oto nasze ukochane witryny.

 

 

Więcej o: