Nie zaznasz spokoju

Większość zrzucających wagę waży się tylko raz dziennie. Po ważeniu i krótkim narzekaniu, że jesteśmy za grubi, można o tych przykrych faktach szybko zapomnieć i beztrosko zająć się pochłanianiem ulubionych dań. Dzięki Withings będziesz mógł się przejmować swoją nadwagą cały boży dzień i noc. Waga za pomocą technologii bezprzewodowej przesyła dane do internetu. Zapisane na specjalnej stronie informacje są dostępne za pośrednictwem każdego urządzenia, które ma dostęp do sieci i przeglądarki internetowej.

 

 

withings.com

 

cena: 129 euro

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe

 

W grupie łatwiej schudnąć! Dołącz do grupy wsparcia na Odwazsie.pl

Czytaj w Znam.to: On chce mi pokazać dużo więcej!

Zobacz też na Logo24:

 

   
I jak tu nie wierzyć, że internet zmienia nasze życie, skoro może poprawić nawet los naszych zwierzaków. Prezentowany zestaw składa się z kamery podłączonej do internetu, automatycznego poidła i karmnika. Przez kamerę możemy non stop podglądać naszego psa lub kota. Kiedy uznamy, że nadeszła pora karmienia, naciśniemy przycisk "Start", a nasz podopieczny dostanie zaprogramowaną wcześniej dawkę jedzenia i picia.
   

Zaokrąglił ci się brzuszek? Oglądając transmisje z Mistrzostw Świata, zapragnąłeś być jak mistrzowie? Powód nie jest istotny - po prostu zacznij uprawiać jakiś sport!

Specjalnie dla ciebie zapytaliśmy ekspertów, na co zwrócić uwagę, wybierając którąś z najpopularniejszych dyscyplin.

   
W magazynie dla mężczyzn można pokazywać tylko dwa typy ciał: piękne kobiece i wysportowane męskie. Moje nie zalicza się do żadnej z tych grup [:(] . I choć to ja byłem poddawany wszystkim opisanym tu zabiegom, na zdjęciach widzicie ciała pięknych dziewczyn 
    Chude jest męskie

Dieta czy sport?

A może jedno i drugie? Radzimy, jak szybko i skutecznie zrzucić niechciane kilogramy.

Więcej o: