Wehikuł czasu i lansu

Nie ma chyba lepszego sposobu na wyróżnienie się wśród coraz liczniejszej rowerowej braci niż dostojne przemieszczanie się bicyklem. Dodatkowe punkty w kategorii "lans" ten Penny Farthing otrzymuje nie tylko ze względu na oldschoolowy wygląd, ale też stylowe połączenie go z nowoczesnością.

 

Bicykl spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa dobrego roweru - wytrzymała rama, antypoślizgowe pedały, tylny hamulec i wygodne siodełko. Oczywiście, jeśli potraficie się czuć bezpiecznie na wielkim, 32-calowym kole.

 

www.iwantoneofthose.com

 

cena: 499 funtów

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia:  materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Rowerem na Golgotę  

Po raz pierwszy słynna z Tour de France góra Ventoux śniła mi się w nocy przed atakiem na szczyt. Widziałem w słońcu jej łysą czaszkę z księżycowym krajobrazem i wieżą meteo na czubku. Moja golgota.

Na złamanie karku z Mają Włoszczowską

Mam ścigać się z Mają Włoszczowską. Nigdy nie jeździłem w górach, a Maja to srebrna medalistka z olimpiady w Pekinie w kolarstwie górskim

Nauka jazdy - TransCarpatia

Jesteś w błędzie, jeśli myślisz, że potrafisz jeździć na rowerze. Ja tę trudną sztukę opanowałem dopiero na TransCarpatii - najcięższym wyścigu rowerowym w tej części Europy.

Jazda z prądem czyli rowery elektryczne

Oto najnowsza rowerowa moda - samo pedałowanie już nie wystarcza. Coraz więcej firm produkuje jednoślady z silnikiem elektrycznym, wspomagającym wysiłek cyklisty.

Więcej o: