Stylowy recykling

Dzięki kolekcji szklanek z serii Functional Trash możecie zawartość butelki swojego ulubionego napoju przelać do... butelki swojego ulubionego napoju. Ale przerobionej na szklankę. Firma poddaje zużyte flaszki obróbce cieplnej, w wyniku której szyjka się poszerza i tworzy brzegi naczynia. Produkt ręcznie wykonany, przyjazny środowisku i naprawdę fajnie wyglądający.

 

www.makersmarket.com

 

cena: 10 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 
Medea to tradycyjna holenderska wódka z domieszką innowacyjnej technologii - wyświetlaczem, który dowolną, zaprogramowaną wcześniej wiadomość przesuwa na powierzchni butelki.
Nie bez powodu producent nazywa butelkę Vapur "antybutelką". Jest bardzo elastyczna, dzięki czemu można ją łatwo upchnąć w torbie, plecaku czy nawet kieszeni.

Jesteśmy ekologiczni - chwali się Polartec, producent znanych oddychających dzianin stosowanych m.in. w odzieży sportowej i turystycznej. Już teraz na rynku są ciuchy z dzianiny Polartec "recycled", która przynajmniej w połowie pochodzi z odzysku.

Modnym hybrydowym autem możemy zajechać do domu z hybrydowym... bojlerem. Urządzenie firmy General Electric do podniesienia temperatury wody wykorzystuje nie tylko grzałki. Absorbuje energię otoczenia.
Więcej o: