Paralizator w przebraniu

Istotą samoobrony jest zaskoczenie napastnika. A co jest w stanie zaskoczyć go bardziej niż przyrząd do samoobrony w postaci potencjalnego łupu? One Million Volts Cell Phone Stun Gun to paralizator w obudowie telefonu komórkowego (dostępne kolory: czarny i różowy). Tytułowy milion wolt to pikuś w porównaniu z szokiem, jakiego rzezimieszek dozna, gdy zostanie powalony przez fant, który planował przywłaszczyć.

 

www.buystunguns.net

 

cena: 30 dol.

 

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Gaz

 

Gaz czy guz? 

Nie masz pozwolenia na broń i nie jesteś mistrzem krav magi? Nie wierzysz w dane policyjne, wykazujące spadek liczby napadów rozbójniczych i gwałtów? Pojemnik z gazem obronnym dla swojej dziewczyny możesz kupić już za kilkanaście złotych.

Anglicy mawiają, że dżentelmen powinien nosić parasol, nawet kiedy nie pada. Ten przyda się nie tylko podczas deszczu. Nie jesteśmy za to pewni, czy dżentelmenowi w ogóle wypada mieć coś takiego. Unbreakable Umbrella to śmiertelnie groźna broń do obrony własnej.
Tym gadżetem załatwisz każdego złoczyńcę, który stanie ci na drodze. Kastet elektryczny sieka prądem o napięciu 950 tys. wolt.

Słyszeliście pewnie o nożu motylkowym, panterze czy skorpionie, nadszedł czas, by poznać nowego przedstawiciela nożowej fauny - żółwia. Malutki nóż, nazwany po prostu Turtle, z wysuwanym ostrzem długości 25 mm to schludnie wykonana zabawka, którą docenią nie tylko kolekcjonerzy noży, ale też majsterkowicze (świetny do cięcia w ciasnych miejscach) czy nawet biznesmeni (Turtle to także spinacz do banknotów).

 
Więcej o: