Papier dalekiego zasięgu

Osoby starsze - a także o ograniczonej zdolności ruchowej - potraktują Easy Reach Bathroom Tissue Holder jako prosty sposób na poprawę jakości życia. Cała reszta ucieszy się po prostu z dodatkowej atrakcji w toalecie, jaką niewątpliwie jest łatwy w rozwijaniu i zwijaniu wysięgnik, dzięki któremu papier toaletowy nigdy nie będzie za daleko.

 

 

www.firststreetonline.com

 

cena: 18 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Prawdziwy wielbiciel kultowego odtwarzacza MP3 nie rozstaje się ze swoim ulubionym sprzętem nigdy i potrafi go doładować w najtrudniejszych warunkach. Pomoże mu w tym stacja dokująca z czterema głośnikami i zawieszką na papier toaletowy.

Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen (R2D2), lubisz nowoczesny design i właśnie planujesz zmiany w łazience, mamy coś dla Ciebie.
 

Piss art

W dzisiejszych czasach sztuką może być prawie wszystko. No, ale żeby tworzyć sztukę na potrzeby zwykłego sikania? Toż to prawdziwa profanacja! Kalifornijski rzeźbiarz Clark Sorensen nie obawia się oskarżeń konserwatystów i dyletantów. Tworzy przedmioty, dzięki którym chwile spędzone w toalecie stają się przeżyciem artystycznym.

Męska kawiarnia

Toaleta jest jednym z ostatnich miejsc na świecie, gdzie mężczyzna może w spokoju usiąść i zrelaksować się bez obecności kobiet i innych problemów - mówi austriacki przedsiębiorca Stefan Holz. Kierując się tą myślą postanowił zainwestować w "Spokojne miejsce" dla mężczyzn. I wcale nie chodzi o sieć szaletów.

wc WC, czyli wygódka campingowa
Jak by tu tak po prostu... No, stolec królewski, szkoda słów.
 
Więcej o:
Komentarze (6)
Papier dalekiego zasięgu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Momoapple

  0

  ambien dose asuzmp are ultram pain pills addictive >:-]] acomplia :-[[[ buy tramadol us pharmacies 1604

 • Gość: ameliaxmoney

  0

  ambien 2129 valium =[ xanax :-OOO

 • Gość: Deadlysherpa

  0

  ambien news mhe accutane kad insurance and propecia :-]] priligy rqcydz

 • Gość: xbaby3phatx

  0

  famvir >:)) strattera osidl zithromax 01020

 • Gość: Putzuiluna

  0

  the drug ambien 650 accutane ikl buy cheapest valium 834 tramadol >:]]]

 • Gość: ppuqajuh

  0

  gjiFKd dhfhyhghrkxo, [url=http://ebgnibcxrgxz.com/]ebgnibcxrgxz[/url], [link=http://fwqhoqbqiggf.com/]fwqhoqbqiggf[/link], slvlesuglnjj.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX