Wynalazek stulecia

Droga ludzkości - dlaczego tak długo? Czy naprawdę trzeba było czekać ponad 60 lat, aby ktoś wreszcie pomyślał o połączeniu pilota do telewizora z otwieraczem?

 

Nie żebyśmy tymczasem nie nauczyli się otwierać kapsli zwykłym pilotem, ale teraz ciężko sobie wyobrazić bardziej oczywiste połączenie we wszechświecie niż Clicker. No, może oprócz dwóch atomów wodoru i jednego tlenu oraz wódki i zakąski.

 

www.myclicker.com

 

cena: 25 dol.

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia:  materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

  Podwójna pojemność
Lubimy to urządzenie za jego prostotę i użyteczność. Przywykliśmy już do pendriv'ów o rozmaitych kształtach, ale ten, choć wygląda normalnie, to dodatkowo spełnia, nader przyjemną funkcję. Oprócz pamięci (od 128 MB do 8 GB) zawiera też pewną ilość najprawdziwszego piwa.

Od dwóch i pół stulecia guinness nie toleruje obojętności.

Jeśli nie rzucisz od razu, to pokochasz na zawsze!

To nie będzie tekst namawiający do picia piwa, bo miałoby to taki sam sens, jak pisanie tekstu namawiającego do oddychania. To będzie tekst o ośmiu z najciekawszych piw świata. A także o powodach, dla których właśnie z nich warto uczynić swoje piwne Święte Graale i przy nadarzającej się okazji spróbować ich za każdą, czasem wyjątkowo wygórowaną, cenę.

Od lat obserwujemy znaczny wzrost liczby pilotów na metr kwadratowy. Szafeczka zwana Remote Control Caddy świetnie rozwiązuje problem uporządkowania ich nadmiaru.
Więcej o: