Jeszcze większa oferta modeli w programie "Fiat Abonament" 2017

W marcu br. ruszyła druga odsłona programu "Fiat Abonament", z jeszcze większą ofertą nowoczesnych samochodów z rocznika 2017. Do dostępnej w abonamencie rodziny Fiata 500 dołączyła niezwykle udana gama Tipo: Sedan, Hatchback oraz Station Wagon, a także funkcjonalny minivan Qubo.

Opłaty miesięczne za Fiaty w programie abonamentowym zaczynają się od 796 zł za Fiata 500, od 1185 zł za Tipo Sedan i od 1155 za Qubo (umowa na 23 miesiące). "Fiat Abonament" to nowoczesne rozwiązanie wynajmu samochodów, skierowane do osób fizycznych, jaki i firm, w stałej, jednakowej opłacie miesięcznej.

W abonamencie są już dostępne usługi telefoniczne, Internet i telewizja kablowa.
To dlaczego nie korzystamy z podobnego rozwiązania w przypadku samochodu? Z takim założeniem w styczniu br. został uruchomiony przełomowy program "Fiat Abonament" - nowoczesne rozwiązanie wynajmu samochodów w stałej, jednakowej opłacie miesięcznej, skierowane do osób prywatnych, a także małych i średnich firm.

Teraz "Fiat Abonament" powraca do Klientów w nowej odsłonie, z jeszcze większą ofertą samochodów z rocznika 2017. Do rodziny "500" dołączyła niezwykle udana gama Tipo: Sedan, Hatchback i Station Wagon, a także funkcjonalny minivan Qubo.

"Fiat Abonament" to program umożliwiający posiadanie samochodu bez konieczności jego zakupu, zaciągania kredytu i ponoszenia innych kosztów eksploatacyjnych niż paliwo. Jego założenia zostały docenione przez Polaków i w efekcie projekt szybko osiągnął sukces sprzedażowy.

Fiat Abonament to:

- brak początkowej wpłaty własnej na start,

- 0 złotych kosztów ubezpieczenia OC/AC/NNW,

- 0 złotych kosztów przeglądów i obsługi serwisowej,

- 0 złotych kosztów zakupu i sezonowej wymiany opon zimowych,

- 0 złotych utraty wartości i brak problemów z dalszą odsprzedażą używanego samochodu.

W marcu ruszyła druga odsłona projektu, w której Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mają do wyboru aż siedem nowoczesnych aut dostępnych w abonamencie na 11 lub 23 miesiące. Do modeli 500, 500L i 500X dołączyła ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem kompletna gama Fiata Tipo: stylowy Sedan z pełnym zakresem wyposażenia w standardzie, komfortowy, 5-drzwiowy Hatchback i Station Wagon z największym bagażnikiem w klasie. Ofertę uzupełnia nowe Qubo o kompaktowych wymiarach zewnętrznych i przestronnym, nowoczesnym wnętrzu.