Vslv's World: biało-czerwone to barwy...

Niezwyciężone? Niestety akurat wczoraj zwyciężone i pokonane. Ale w dalszym ciągu piękne. I choć nie jestem kibicem i nie oglądam meczów - prawdę mówiąc śmiertelnie mnie te biegi za piłką nudzą - to biel i czerwień mi się podobają. I co z tego, że nasi przegrali?

I tak bardzo pozytywnie oceniam zjawisko EURO 2012. Wielki Główny Księgowy oczywiście liczy wszystko narzekając, że krótkoterminowo i finansowo z pewnością nie będzie się spinać. Ja natomiast uważam, że wartość dodana obejmująca to wszystko co przy okazji igrzysk powstaje jest nieocenione.

Śmieszą mnie politycy, którzy jeszcze całkiem niedawno wybrzydzali na wszystko, a teraz w kolorowych szaliczkach udają kibiców próbując uszczknąć chociaż punkcik popularności.

Podobają mi się nawet najmniejsze strefy kibiców pełne rozentuzjazmowanych i kolorowo zwariowanych ludzi.

Śmieszą mnie poszukiwacze kiczu.

Będąc z boku, czasami jestem w środku. Nie korzystając z gadżetów wyprodukowanych na EURO 2012 korzystam z bieli i czerwieni w swoich niektórych zestawach. I tego mi brakuje u innych na codziennych ulicach.

Wychodząc na spacer z Vegą założyłem czerwony sweter i czerwone skarpetki, oraz biały szaliczek. Przy okazji fotografując szukałem bieli i czerwieni w otoczeniu, pomijając wzmiankowane gadżety.

Mam nadzieję, że biel i czerwień zostaną wokół nas, mimo że reprezentacja odpadła!

pozdr. Vslv

Tekst i zdjęcia z blogu: Vslv's World - Fashion vs. Style

 

Czytaj też na Logo24:

Vslv's World: moda na ciepły dzień

vislav, Vslv's World: moda na ciepły dzień, moda męska

Testowane Matuszewskim: mistrzowska klapa

testowane matuszewskim, kuchnia, Testowane Matuszewskim: Mistrzowska klapa

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości, dziewczyny, top 10, Marek Antoniusz (83 p.n.e.- 30 p.n.e.), Autor obrazu: Lawrence Alma-Tadema. Tytuł: Antoniusz i Kleopatra. Olej, 1885 r. Źródło: Wikimedia Commons: zdjęcie jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły., miłość

Więcej o:
Komentarze (4)
Vslv's World: biało-czerwone to barwy...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • gonzor

    Oceniono 4 razy 4

    Wpadam czasem na Twojego bloga, podoba mi się Twój styl. Pozdrawiam

    nie przejmuj się jeśli ktoś nie wie co to boat shoes...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX