Make Life Harder: jak wyrywać na fejsie

Make Life Harder: jak wyrywać na fejsie. Zdjęcie profilowe z królikiem. Totalny odpał, po pierwszej randce chce się chajtać, po trzeciej jest już w ciąży

Make Life Harder: jak wyrywać na fejsie. Zdjęcie profilowe z królikiem. Totalny odpał, po pierwszej randce chce się chajtać, po trzeciej jest już w ciąży (fot. Make Life Harder)

Nie jest tajemnicą, że na fejsie wyrywa się na profilowe. Można jeszcze oczywiście wyrywać na ciekawą osobowość i niebanalne zainteresowania, ale kłamstwa mają krótkie nóżki i potem z nerwów nabawisz się wrzodów. Dlatego poniżej przedstawiamy elementarne zasady identyfikowania na fejsie potencjalnych partnerów na całe życie:

1. Profilowe ze zwierzakiem. Typ domator. Nie chodzi na imprezy, w piątkowe wieczory lubi zmieniać trociny swojej śwince morskiej i pływać ze swoimi żółwiami w wannie. Gatunek bardzo rodzinny, ekstremalnie niebezpieczny. Łatwo się przywiązuje i zanim się zorientujesz - stoisz na lotnisku z fałszywym paszportem, tlenionymi włosami i biletem w jedną stronę do Wenezueli.

Szczególne zagrożenia: profilowe z królikiem. Totalny odpał, po pierwszej randce chce się chajtać, po trzeciej jest już w ciąży.

Idealne dopasowanie: profilowe ze zdjęciem legitymacyjnym.

 

2. Profilowe z zachodem słońca. Tandeciarz i romantyk. Za ideał piękna uważa Matkę Boską i wiersze Twardowskiego. Lubi piesze wycieczki po górach, konie i zjadać baby z nieswojego nosa; jej ulubiony instrument - gitara. Osoba miła i grzeczna, frajer, łatwo daje się urabiać. W związku szuka zrozumienia i wsparcia, zwłaszcza od czasu afery w oazie, która zakończyła się aresztowaniem księdza Darka.

Szczególne zagrożenia: profilowe z zachodem słońca, na którym osoba udaje, że trzyma słońce na dłoni albo w palcach. Jest więcej niż pewne, że pierwszą randkę spędzisz przy świecach, pijąc Kadarkę i słuchając T. Love.

Idealne dopasowanie: ksiądz Darek.

Make Life Harder: Jak wyrywać na fejsie, make life harder, profilowe ze ścianki wspinaczkowej w centrum handlowym. Typ skrajnie nudny

3. Profilowe ze wspinaczki/nurkowania/snowboardu. Typ szaleńca, nie przepada za alkoholem. Najczęściej pracownik biurowy, często śmierdzi mu z ust. Dwa lata temu pierwszy raz był na snowboardzie w Białce Tatrzańskiej i od tego czasu myśli o sobie w kategoriach sportowca-ryzykanta. Ostatnio zaryzykował, kiedy wyszedł na miasto bez tik-taków. Rzetelny, punktualny, ale niestety ma brzydkie stopy. Od poznanej osoby oczekuje, że będzie jeździła z nim w Bieszczady i zaakceptuje fakt, że jest kawałkiem suchej kiebłasy.

Szczególne zagrożenia: profilowe ze ścianki wspinaczkowej w centrum handlowym. Typ skrajnie nudny. Od momentu, kiedy zacznie żartować, masz 30 sekund, żeby dobiec do drzwi.

Idealne dopasowanie: miłośnicy kabanosów.

 

4. Profilowe z browarem. Osoba otwarta, komunikatywna, lubiąca dobrą zabawę. Idiota. Ostatni raz książkę widział w liceum i to też przelotem. Prawdopodobnie od kilku lat siedzi w Anglii. Czas wolny spędza na parkingach, gdzie robi sobie fotki z zajebistymi furami. Od partnera oczekuje dobrego sprzętu grającego i nie za dużej głowy. Generalnie typ przyjazny, ale wskazana czujność, bo w zabawie potrafi zadźgać nożem.

Szczególne zagrożenia: profilowe z browarem i bez koszulki. Osoby granatem oderwane od barana. Komunikacja utrudniona. Kontakt najlepiej nawiązywać za pomocą pisma obrazkowego.

Idealne dopasowanie: coś opalonego.

Make Life Harder: Jak wyrywać na fejsie, make life harder, profilowe dziubkiem - to patologiczny kłamca, oszust i manipulator, ale nie jest wolna od wad i czasem lubi sobie pierdnąć na osobności

5. Profilowe z dziubkiem. Bardzo szeroka kategoria, epidemia na fejsie rozpoczęła się dwa lata temu i jej źródła nadal nie są znane. Wiadomo tylko tyle, że wszystko z dziubkiem wygląda lepiej i od razu chciałbyś nakarmić to chlebkiem. Osoba z takim profilowym to patologiczny kłamca, oszust i manipulator, ale nie jest wolna od wad i czasem lubi sobie pierdnąć na osobności. W kontakcie bezpośrednim gatunek bardzo sympatyczny, daje się brać na ręce. Od partnera oczekuje, żeby był superbohaterem, potrafił latać, przenosić budynki i pocił się lacostem.

Szczególne zagrożenia: profilowe z tzw. dziubkiem maskowanym zrobione instagramem. Największe oszustwo świata od czasu staników push-up. Na pierwszej randce spodziewasz się Kate Moss, a przychodzi laska ze świnką.

Idealne dopasowanie: Kaczor Donald.

 

Ale wszyscy oczywiście wiemy, że ocenianie ludzi na podstawie ich profilowych na fejsie jest strasznie powierzchowne i dziecinne, bo żeby naprawdę poznać drugą osobę, trzeba z nią spędzić trochę czasu, pójść na kawę, wybrać się na spacer. Dzięki temu będziemy mieli okazję przyjrzeć się jej twarzy pod różnymi kątami i przy różnym oświetleniu i dopiero wtedy nabierzemy pewności, czy mamy do czynienia z paszczurem czy nie.

 

 

Zobacz też na Logo24:

Make Life Harder: poradnik internetowego hejtera

Komentarze (20)
Make Life Harder: jak wyrywać na fejsie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  czlowiek_z_plebsu

  Oceniono 63 razy 61

  Dopiero przy przedostatnim zdaniu przypomniałam sobie, że nie mam fejsa i po ch... ja to właściwie czytam.

 • avatar

  daak797979

  Oceniono 41 razy 25

  Chłopaki w formie - jedno z lepszych oststnio.

 • avatar

  Gość: łukasz

  Oceniono 27 razy 15

  mi sie podobało ;) Dziękuje !

 • avatar

  nevyy

  Oceniono 35 razy 13

  aż musiałem założyć konto, żeby napisać komentarz. wracacie do formy, uśmiałem się (-:

 • avatar

  Gość: 123

  Oceniono 22 razy 10

  Dupy nie urywa, ale od biedy może być.

 • avatar

  rothschild

  Oceniono 34 razy 10

  zieeeew

 • avatar

  tokontoniejestwolne

  Oceniono 31 razy 9

  Byliście dużo lepsi zanim zaczęliście pisać do tego Logo. Nuda.

 • avatar

  Gość: Robert

  Oceniono 20 razy 6

  Mnie rozbawilo jak szydzili z Tuskownej i jej sprzetu Apple a kilka miesiecy pozniej zapomnieli swoich nowych Macow usunac z wlasnych zdjec ;-) Logo placi czy Apple juz nie jest hipsterskie ?

 • avatar

  janbar22

  Oceniono 28 razy 6

  Głupie to to, ale i śmieszne również.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy