Vslv's World: deszcz, rower i elegancja

Witam,

dzisiejszy dzień według prognoz pogody miał być i po części jest wyraźnie deszczowy. Ale i tak nie zrezygnowałem z jazdy rowerem, dobierając do tego odpowiedni zestaw szmatek. Zgodnie zresztą z zasadą: nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania

Warstwa wierzchnia: czapka, kurtka i dodatkowe trekingowe spodnie są nieprzemakalne.

Również buty doskonale sprawdziły się na ostatniej rowerowo-rolkowej wyprawie. Dzięki dobrej jakościowo skórze nie przemakają nawet przy dłuższym łażeniu w deszczu po mokrej trawie.

Spodnie te mogą być używane samodzielnie, w razie potrzeby dają się również założyć na węższe materiałowe. Na dodatek dzięki szerszym nogawkom nie trzeba zdejmować butów do nagłej czasami operacji. Ze zdejmowaniem jest podobnie.

Ze względu na zapowiadane niższe temperatury i wiatr wybrałem cienki, wełniany  (100 procent wełny!) sweter.

Cały zestaw ma w sobie dużo bieli mimo zwyczajowego przejścia na ciemniejsze kolory przy takich pogodach. W razie czego pralka będzie miała zajęcie.

pozdr. Vslv

Tekst i zdjęcia z blogu: Vslv's World - Fashion vs. Style

 

 

Zobacz też na Logo24:

Vslv's World: moda made in China

vislav, moda męska, Vslv's World: moda made in China, Vslv's World: moda made in China. Zestaw, którego inspiracją była czapeczka przypominająca współczesne militarne nakrycie głowy z jakiegoś azjatyckiego kraju

Vslv's World: wild one - red one

Vslv's World: wild one - red one, vislav

Vslv's World: rzecz o Logo/logo

Vslv's World: rzecz o Logo/logo, vislav

Więcej o:
Komentarze (1)
Vslv's World: deszcz, rower i elegancja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • krakow

    Oceniono 2 razy 2

    Gość po zdjęciu czapki i apaszki jest NICZYM - wygląda jak debil w tych skarpetach. Absolutna żenada. Coś jak olimpiada dla niepełnosprawnych - podnieca was, ze gość po 50-ce rzekomo interesuje się modą - podczas gdy to raczej moda interesuje się nim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX