Komentarze (44)
Mateusz Borek: Komentowanie kadry to zawodowe Himalaje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bezkasy

  0

  Nie zapomnę jak z Kowalem i niejakim Bońkiem - opowiadał i wciskał kit w Cafe Futbol że mecze reprezentacji trzeba Zakodować.

 • ramonescu

  Oceniono 20 razy 0

  Nie mogę się doczekać komentowania przez M.Borka meczów 1 ligi w przyszłym sezonie w Polsacie. Mam nadzieję, że A.Iwan też będzie komentował.

 • isiah.thomas

  Oceniono 11 razy -1

  Gość jest dobry, miło posłuchać.

 • augenthaler

  Oceniono 11 razy -1

  Borek jest inteligentnym komentatorem i moim zdaniem najlepszym w Polsce od piłki. Ale oczywiście popełnia błędy. Przygotowanie pozasportowe (literatura, teatr) bardzo pomaga, co widać, słychać i czuć. Dobrze, że wyciąga wnioski ze swoich błędów i nie traktuje już młodszych współpracowników jak śmieci. Dojrzewa, staje się bardziej wyrozumiały, choć wciąż wymagający, ale nie chamski.
  Ogólnie Polsat ma całkiem niezły zespół komentatorski. W siatkówce mistrzami w duecie są panowie Swędrowski i Drzyzga.

 • surivv

  Oceniono 39 razy -1

  Gość ma 41 lat a pamięta tylko ocet na półkach, dostawę trzech numerów tempa na raz i na dodatek pracował na zmywaku. Brakuje jeszcze elementu walki z komuną i działalności podziemnej.

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 2 razy -2

  Najśmieszniejsze jest to, że 99,9% komentujących ten artykuł zna Borka tylko z anteny telewizji... a usiłują oceniać go z prywatnej strony...

  durne polactwo, jak zwykle fachofffcy od wszystkiego... tym razem od psychologii, piłki nożnej i bycia komentatorem...

 • louisciffer

  Oceniono 4 razy -2

  komentarzyna, która doopy podnieść na hymnie nie potrafi

 • goral67

  Oceniono 10 razy -2

  Nie lubię polskich komentatorów z powodu przegadanych relacji , Czesi też są narodem słowiańskim , ale ich sprawozdawcy zdają sobie sprawę , ze komentują w telewizji a nie w radiu . Borka uznaję bo jest mniej rozgadany od Szpakowskiego i przede wszystkim przynosi szczęście reprezentacji , w przeciwieństwie do rozkochanego w sobie Szpakowskiego , każdy ważny mecz transmitowany przez niego był przegrany.

 • khuene.baere

  Oceniono 4 razy -4

  jeszcze pare lat temu ogldanie komentowanych przez niego meczy byla istna zenada,najgorsze jest to ze elkwaencja inteligencja madrosc i ogolnie charakter nie ulegly poprawie.Rozumiem ze dzis jest idolem 18 latkow pracuje tak dlugo ze ci nie pamietaja nikogo innego i nie maja najzwyczajniej porownani.Mysle ze jednak lepiej dla sportu,pilki noznej ,zawodnikow i chyba wszystkich po za nim samym byloby lepiej gdyby "dalej myl gary za granica.

 • michciuu

  Oceniono 38 razy -4

  Nigdy nie dorówna legendzie Szpakowskiego...który jest podgryzany przez pieski dziennikarskie z komercyjnych stacji i niesłusznie opluwany.

 • plastikpiokio

  Oceniono 31 razy -19

  oto następny namaszczony -pobłogoslawiony. ZE ZMYWAKA -NONONO .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX