Komentarze (102)
Kryzys męskości. Panowie, co się z nami dzieje?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mariuszdd

  Oceniono 73 razy 9

  Sexu bez zobowiązań chca kobiety,gdzie w Warszawi,a moze w redakcji GW ?
  Jak to często bywa,chodzi o sex ze starą 30-stka plus,po przejściach,mająca chordę dzieciaków i proponująca opłatę za numerek w wysokości 100 zl ;)

 • or7

  Oceniono 8 razy 8

  Jak widzę słowa "kryzys męskości" to już wiem, że całość tekstu jest normalnie, po męsku, c h u j a warta :)

  Stąd też nie przeczytałem. Pozdrawiam tych co się z cipą na głowy niepozamieniali!

 • mr.creep

  Oceniono 8 razy 6

  Wiecie dlaczego facet nie nosi spodni rurek ? Bo mu się JAJA nie mieszczą !
  I niech to będzie cały komentarz dla tego artykułu.

 • gorillaglu

  Oceniono 6 razy 6

  Szanowni państwo, uprzejmie proszę odpieprzyć się od mężczyzn. I różnym zwolennikom ratowania macho, i różnym miłośniczkom kastrowania mentalnego. I niech sobie każdy znajdzie własną drogę, a reszta społeczeństwa może się odpier-tego.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 6 razy 6

  "Kiedy widzę, że zaczynam być obsadzany w jakichś rolach wbrew własnej woli, tłumaczę, że mi to nie odpowiada. A gdy wtedy trafiam na intensywną dezaprobatę, wycofuję się"

  Jaśnie hrabia sam sobie zadek podciera czy ma do tego zaufanego sługę?...

 • witajtabloidzie

  Oceniono 5 razy 5

  To śmieszne, że akurat Logo24 zadaje pytanie o kryzys męskości.

 • ksiadz.ateusz

  Oceniono 7 razy 5

  kryzys meskosci powiadacie? taaaaa, moze dlatego, ze mamy coraz bardziej wyje....e na facetow z cyckami, czyli wspolczesne tzw. kobiety?

 • maratonczyk 100

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ma kryzysu męskości. To kobiety przeżywają kryzys związany ze zmianą tradycyjnych ról, także męskich.

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 7 razy 5

  Kryzys męskości ?? O czym wy mówicie ! To, że jakiś procent facetów dał się namówić mediom i kobietom na podążanie za modami nic nie znaczy. Raczej mówiłbym o kryzysie kobiecości. Jak nigdy nie widziały czego chcą tak teraz nie wiedzą x 10 ! Z jednej strony chcą robić karierę a z drugiej mieć dzieci. Z jednej facet ma być - tu lista 100 wymaganych cech, a z drugiej biorą co się nawinie. Często w desperacji bo zostanie sama. Zresztą, kto stworzył Google ? Kto stworzył Facebooka ? Kto stworzył Microsoft ? Kto stworzył Apple ? Ile jest kobiet na liście najbogatszych w Polsce czy na świecie ? O jakim kryzysie męskości wy mówicie ...

 • mille666

  Oceniono 4 razy 4

  " Musi być pięknym herosem, który ma czytać książki, wspierać ją na każdym kroku i rozumieć " dalej nie sposób czytać tego bełkotu... jeśli dzisiejszy "męźczyźni" muszą spełniać takie normy, to istotnie mają problem... lecz z własnym mózgiem.

 • colage

  Oceniono 6 razy 4

  Pizdusiom bez osobowości wydaje się, że ubranie sie zgodnie z nakazami mody (z definicji będącej obszarem aktywności kobiet i gejów), zapuszczenie brody, robienie sobie słitaśnych selfików i generalnie rozczulanie się nad sobą, z automatu czyni mężczyzną.

 • arahat1

  Oceniono 4 razy 4

  pieprze..o szopenie...dzis waginy ogolone jutro sztucznie hodowane owlosienie...lud kupi kazde medilane gow...

 • ankonta57

  Oceniono 8 razy 4

  promocja niemęskich pedałów załatwi Polskę... może Michnik to ciota????

 • tomaszd80

  Oceniono 3 razy 3

  I tak żle i tak niedobrze! Jak zbyt uczuciowy, to pi.... A jak macho to biadolenie , że gwałci i bije.

 • p8

  Oceniono 7 razy 3

  Hipokryzja. Od lat jak "opiniotwórcza" gazeta przykładacie do tego rękę. Od lat lansujecie a to metroseksualizm, a to rurkoseksualizm a to ch...wiecoseksualizm. Promujecie Jacykowów i pedoSSmannów. A teraz naiwnie minki strojąc "jak ku... na Bugaju" zapytujecie "panowie, co się dzieje"?
  W czym problem? Rureczki uciskają? Deliberujcie sobie, obyście doszli do jakichkolwiek wniosków.

  www.youtube.com/watch?v=8eztIJI1Jug
  Siema.

 • Oceniono 3 razy 3

  Dziękuję nie czuję się w kryzysie. Jak widać taki to kryzys, ze się najpierw kształtuje się trend (czyli sprzedażą i reklamą - czyli min. takimi art. ) a potem ogłasza się jego "kryzys". i się z nim "walczy" to jest sprzedaje następne produkty min. takimi artykułami.
  jak ktoś widzi problem - to uprzedzam - niech szuka go w sobie i tak go tylko naprawia. a nie kupuje koszulę w kratkę i hoduje brodę.

 • thousand111

  Oceniono 9 razy 3

  Pisz ciotko za siebie a nie "co się z nami dzieje"!

 • spoxel

  Oceniono 5 razy 3

  nie wiem jak z facetami bo sie im nie przyglądam ale co do lasek widzę zasadnicze zalety i wady: zaleta to że już nie mają parcia na małżeństwo, lecą na hajs i można je rypać dopóki się nie styją, zaś wada jest taka że większość z nich pozwala się zatrudniać za grosze i zapierdziela w stresie i z czasem jednak tyje, wypada z obiegu, jak zajdzie i ma dziecko to tym bardziej tyje, zasuwa za grosze i wypada z obiegu, i kółko a raczej wstęga moebiusa się zamyka..

 • piotrkargul

  Oceniono 2 razy 2

  Na Marszu Niepodległości jakoś nie ma kryzysu męskości!!
  Czy takie wylansowane żelusie będą chciały zmienić cały system????

 • wiktormarzena

  Oceniono 2 razy 2

  PO co mezczyzni? jest Anita Werner z tvn24.

 • bonifacy_40

  Oceniono 6 razy 2

  faceci z jajami nie mają żadnego kryzysu
  jeśli ktoś to nie faceci tylko matro....coś tam i te wszstkie ciepłe cioty

 • theorema

  Oceniono 4 razy 2

  dodam jeszcze, że są dwa typy naprawdę wkurzające, a mocno popularne.Jeden to facet, który zapomina, że kobieta jest kobietą. Wali przy niej sprośne dowcipy, robi seksualne aluzje, komentuje lubieżnie, czasem też z pogardą inne kobiety, przechwala się podbojami i powodzeniem. Nie rozumie, że ona wcale od tego nie będzie piszczec z zachwytu, jaki to on jest macho, raczej poczuje się obrażona. I na pewno nie będzie chciała dołączyc do dziesiątek rzekomych poprzedniczek. Drugi typ, to człowiek bez pasji, bez zainteresowań, tacy szukają silnych kobiet, z ciekawymi zainteresowaniami, żeby się do nich dolepic i udawac, że strasznie ich interesuje to, czym ona się zajmuje. Ale tę sztucznośc widac, jak i to, że zostawieni sami strasznie się nudzą i popiskują "tęskniłem" po dwóch godzinach spędzonych samotnie. Facet to nie dwulatek, któremu trzeba stale zapewniac towarzystwo i zajęcia. A, jest jeszcze trzeci typ - taki, co nie rozumie, że nie znaczy nie. Co nachodzi, wydzwania, ma fochy, jak ona nie odbiera, manipuluje, stara się wzbudzic poczucie winy, bo on się tak stara, ma dla niej zawsze czas. I kobieta ma naprawdę problem, bo może on i nie jest złym człowiekiem, ale po prostu nie dla niej - nie lubi tego tonu głosu, nie ma chemii fizycznej, albo przypomina jej kogoś, o kim chce zapomniec. I nie, nie chodzi o kasę, czy jej brak, prędzej o wstręt fizyczny nie do przejścia. I tłumaczenie tego wprost jest żenujące i upokarzające dla obu stron. Choc czasem natrętnośc takiego pana nie pozostawia wyboru, niemniej takie rozmowy wyjaśniające są zazwyczaj bardzo nieprzyjemne i mogłoby do nich nie dochodzic, gdyby panowie bardziej serio traktowali subtelne metody spławiania, jak odbieranie co dziesiątego telefonu. Trochę inteligencji i domyślności nie zaszkodzi, żebranie o chwilę uwagi może tylko rozzłościc. Tak sobie myślę, jakim mężczyznom udało się do mnie zbliżyc...no cóż. Wszyscy byli świetni w swojej dziedzinie, trochę niedostępni, trochę egoistyczni, z ironicznym poczuciem humoru, również na własny temat. W większości również bardzo samodzielni i ambitni. I naprawdę bardzo, bardzo podobali mi się fizycznie, od pierwszej chwili, godzinami mogłam się gapic na linię ich profilu, dłonie, podziwiac oczy, czy wspaniałe włosy, uwielbiałam ich głos, sposób mówienia. Jeśli tego nie ma, tego zachwytu, to nic nie pomoże - ani jak gośc brodę zgoli, ani jak zapuści, ani jak przyodzieje się jak drwal, ani jak zaszpanuje garniturem od krawca, ani jak zacznie dla niej chodzic na tańce, czy poświęcac się w jakikolwiek inny sposób. Niech panowie podrywają te kobiety, którym się podobają i od razu wszystko będzie proste.

 • theorema

  Oceniono 2 razy 2

  a ja wczoraj spotkałam gościa w różowych spodniach, różowej koszuli, do tego dobrane kolorystycznie czekoladowa marynarka i krawacik. Włoski ułożone, zarostu zero, sposób mówienia 99%procent geja. I wiecie co - był przepocony. Czuc było, że nie użył dezodorantu. A obok siedział bardzo już wiekowy pan, siwa broda, koszula w kratę, fajka - nic od niego nie śmierdziało, jeszcze miał fajną wodę kolońską, zmieszana z tytoniem Amfora, który miał w kieszonce dawała świetny efekt. Te stereotypy, jak powyższy przykład pokazuje, są po prostu głupie. Jak ktoś ma potrzebę higieny, o dba o nią, obojętnie, w co jest ubrany. A jak jest brudasem, albo ma mało wrażliwy węch, to mu i garnitur Bossa nie pomoże.

 • zal.p.l2

  Oceniono 20 razy 2

  No proszę. Feminazistowska gazetka sugeruje i wmawia problemy. Jedyny problem jaki ma ludzkość i świat to problem z babskami. Parszywe złodziejki piszą pod siebie prawo, kradną, zawłaszczają sfere socjalną, posadki ze względu na plec. Ukradly wszystko co miało wartość, a wszelkie problemy zganiają na mężczyzn. Typowe, babsko zawsze pozostanie bezkarną zlodziejką. Tymczasem mordują dzieci, stoją ponad prawem, wyższe pensyjki ze względu na płeć, masa przywilejow i dodatkow którymi obarczają mężczyzn. Jeśli mówimy o kryzysie to jedyny jak widzę to kryzys kobiet.

 • bialyrasizm

  Oceniono 18 razy 2

  Panie Czado, za dużo Pan chodzi na Bukową, tam same baby ;-)
  Zjawiska opisane w tekście być może mają miejsce w Warszawie, gdzie jest ogrom stanowisk biurowych, handlowych, PR, HR czy NGO. Czyli dobrze płatnych i w 90% opanowanych przez kobiety. Wtedy są one same, bo przecież "wielkie damy" nie zwiążą się z taksówkarzem czy budowlańcem, zarabiającym połowę mniej.
  W pozostałych częsciach kraju (a także na wsi jak zauważono) jest jeszcze "po staremu". Oczywiście zmienia się to niestety, ostatni duży krok w tym kierunku to ratyfikacja konwencji "anty"przemocowej.

  bialyrasizm.pl/konwencja-antyprzemocowa/

 • Gość: Aleksander

  Oceniono 1 raz 1

  Bawi mnie to. Kryzys męskości? Raczej chore kobiece ambicje. Nawet jak kobiecie odpowiada rola żony i matki to nie może tego robić bo staje się własnością ! Niektóre Panie mają już tak wyprany mózg że nie wiedzą czego chcą. A faceci ? Są nas miliony i idziemy własną drogą MGTOW ! Tak to my już nie damy się ciągnąć za penisa. Drogie Panie róbcie co chcecie i tak już wymieramy.

  Najciekawsze jest to że co myśli facet wie feministka ! Ale jak kobiety się buntują przeciw feminizmowi to są nie do edukowane i nie znają definicji feminizmu. Drogie Panie mam 28 lat WŁASNE SPŁACONE mieszkanie i stabilną pracę, nie będę ryzykował utraty wszystkiego dla jakiejś "KU...". MGTOW for rest of my live !

 • kolo125

  Oceniono 3 razy 1

  P I E R D O L E N I E !!!
  PS. a cenzurę w d u p ę sobie wsadźcie !!!

 • antonow2

  Oceniono 3 razy 1

  Odpowiadam na pytanie zawarte w tytule; Panowie czytaja takie bzdety jak Logo24 ktore robi im piane z mozgowia.

 • malpapolska2

  Oceniono 1 raz 1

  Kawal czasu temu- Danuta Rinn spiewajaco pytala:"gdzie te chlopy?".. Nie wiedziala - zapewne - ze zaistnieje zjawisko 'corpo-mana'
  , ktoremu trzeba bedzie zniewiescic sie w wielu szczegolach, by zaistniec jako...wzorzec!

 • student_zebrak

  Oceniono 3 razy 1

  Prawdziwy facet olewa trendy. prawdziwy facet jest soba. Prawdziwy facet ma w tylnej czesci opinie innych, to on narzuca swoj styl. Prawdziwy facet nie dziarga sie na calym ciele, nie goli wlosow na klacie, nie nosi rurek, nie nosi brody, aby nie wygladac jak uliczny grajek w getcie.
  Prawdziwy facet jest swobodnie elegancki, jest umyty i pachnacy soba + deodorant, nie perfumeria. Gacie mu nie wisza w okolicach kolan, a spodnie sa ozdobione paskiem.....
  Picus glancus to nie jest prawdziwy facet.

 • f_84

  Oceniono 1 raz 1

  Źródła drwaloseksualizmu
  www.youtube.com/watch?v=sZa26_esLBE

 • 03730t

  Oceniono 5 razy 1

  facet ma być jak ruski oficer - umyty, ogolony, czasem może nieznacznie być wyczuwalna woń alkoholu

 • Gość: depdep

  0

  Osobiście uważam, że w tym coraz bardziej bezpiecznym świecie, jest coraz mniej miejsca na przepływ męskiej energii. Mamy ZUS, brak wojen, działającą policję i inne służby porządkowe, a lista typowo męskich zajęć kurczy się z różnych powodów. Nie bez wpływu jest lewacka propaganda. Kobiety są marzą o bezpiecznym świecie i to bezpieczeństwo można zapewnić sobie na dwa sposoby. Pierwszy: nie mieć dzieci. Drugi: skoro już jestem niewolnicą własnych hormonów to trzeba znaleźć frajera, który mi to bezpieczeństwo zafunduje. I tu pojawia się problem - faceci powoli wycofują swojej męskiej energii, ponieważ na każdym niemal kroku podejmowane są próby kastrowania tej energii, jako "sprawcy wszelkiego zła". To nie znaczy że jej nie ma - po prostu nie płynie już w kierunku kobiet (muszących spełniać się jako żony i matki - oczywiście na koszt facetów), i to właśnie odczytywane jest jako kryzys męskości.
  NIE, moje drogie panie. Nie ma żadnego kryzysu męskości. Następuje tylko odwrót męskiej energii od waszych roszczeniowych postaw.

 • Paweł Yyy

  Oceniono 21 razy -1

  Jeśli eunuchy, którzy są u władzy nie umieją grupie agresywnych bab powiedzieć NIE w kwestii konwencji tzw antyprzemocowej która robi z mężczyzn przestępców i ich jawnie i bezczelnie dyskryminuje to czemu się tu dziwić. To nie żadne korporacje są tu winne tylko wymieszanie strych polskich zwyczajów (co by kobietom zawsze ustępować) z femonazistowską ideologią. Babom nie wolno ustępować, od kiedy mają takie same prawa jak mężczyźni niech z nich tak samo korzystają - nie ma tu miejsca na pożal się bosze "pozywtywną dyskryminację" ma być pełne równouprawnienie.

 • urszka

  Oceniono 15 razy -7

  Polscy mężczyźni są beznadziejni, sorry że muszę to napisać ale robię to tylko żeby zwrócić uwagę na problem. Mieszkałam teraz rok za granicą i pracowali tam ludzie z różnych krajów i nasi niestety wypadają słabo. Jesteśmy na imprezie a oni podpierają ścianę albo piją drinka i nawet nie poproszą do tańca, bo chyba uważają że to dziewczyna powinna. Mówi sie że dziewczyny lecą np. na hiszpanów czy włochów bo są nadziani, ale to nie prawda z nimi po prostu nie da się nudzić, to oni zabiegają, zagadują prawią komplementy. To smutne ale niestety Polscy mężczyźni mają problem z przełamaniem lodów. Ubierają się też nieciekawie, nie wiem czy to kompleksy czy niskie poczucie wartości powoduje że są nudni, tak jak mężczyzna nie chce nudnej dziewczyny, tak dziewczyny nie chcą nudnych chłopaków. I zapamiętajcie to: większość dziewczyn (wiem bo z wieloma rozmawiałam) tysiąc razy bardziej wolało by fajnego, odważnego, ciekawego i nawet nie specjalnie urodziwego chłopaka niż milionera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX