Już 500 użytkowników korzysta z aplikacji Logo24!

Ogromnie się cieszymy, że jesteście z nami. Super, że tak aktywnie korzystacie z naszej aplikacji: czytacie i komentujecie. Prosimy o więcej!

Od momentu publikacji aplikacji w Google Play i App Store zrobiliśmy już trzy aktualizacje. Dostosowaliśmy ją nawet do najstarszych androidów - od 4.0 - abyście mogli z niej swobodnie korzystać. Obecnie pracujemy nad powiadomieniami i szukamy najlepszego dla was czasu, abyście mogli w spokoju czytać Logo24. Nasza ekipa stale obserwuje, czy wszystko działa jak powinno. Będzie nam bardzo miło, jeżeli ocenicie naszą aplikacje w App Store lub Google Play. Nie zapomnijcie dać 5 gwiazdek. Oczywiście, jeśli wam się podoba! :-)

Aplikację Logo24 możecie ściągnąć stąd:

- wersja na ANDROIDA

- wersja na iOS

Kilka ciekawostek o aplikacji:

- Powiadomienia. W trakcie wakacji będziesz otrzymywał od naszej redakcji powiadomienia o ciekawych trasach na letnie wypady - te w Polsce i poza nią. Postaramy się przygotować ciekawą propozycję przynajmniej raz w tygodniu.
- Offline. Jeżeli chcesz zachować sobie jakiś artykuł na później dodaj go do zakładek i bez problemu możesz do niego wrócić nawet poza zasięgiem internetu. Przeczytasz go w trybie offline.
- Komentuj. Dajemy ci ogromny kredyt zaufania - komentowanie jest otwarte dla wszystkich, twoje komentarze na zawsze zostaną widoczne w aplikacji i na serwisie.
- Aplikacja jest w 100 procentach darmowa i bez reklam!

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoją opinią dotyczącą aplikacji - piszcie do nas na apps@agora.pl. Chętnie poznamy wasze zdanie i razem opracujemy nowe pomysły!

Do usłyszenia!

Więcej o: