Sierpniowe 'LOGO' już w kioskach! Co w numerze?

Kiedy zamykaliśmy najnowszy numer "Logo", polska reprezentacja awansowała na rekordowe 6. miejsce w rankingu FIFA. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak wysoko. Dlatego w sierpniowym wydaniu dużo jest piłki nożnej!

Analizujemy źródła "naszego" sukcesu (wiadomo - sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą), utrwalamy sobie piłkarskie powiedzonka. Kamil Grosicki zdradza, że mało brakowało, a zostałby... tancerzem, bo mama wymyśliła sobie, żeby "mały Kamilek" tańczył. Robert Lewandowski opowiada o tym, jak sport pomógł mu w trudnych chwilach. Na boisko (ale akurat nie do piłki nożnej) zabraliśmy modela, żeby zobaczyć, jak sportowe ciuchy sprawdzają się "w akcji". My sami natomiast przetestowaliśmy, jak sprawdzają się na co dzień ubrania uznawane w niektórych kręgach za modne.

Stylistka wybrała dla nas "hot" i "trendy" zestawy i wypuściła w miasto, a my spisaliśmy reakcje znajomych i ludzi na ulicy. Uwaga, spoiler: mamy pewność, że nie zawsze warto podążać za trendami! A ponadto: zebraliśmy listę 100 kompletnie nieśmiesznych dowcipów, którymi warto sypać w towarzystwie, jeśli chce się mieć reputację "króla sucharów". Niech umilą ci czas wakacji, gdy leżysz na leżaczku pod palmą lub siedzisz w barze, bo zagnały cię do niego nadmorskie wichry i burze.

Oto materiały, które przeczytasz w sierpniowym numerze:

1. Sierpień to idealny miesiąc, by lecieć na Islandię
Krótki przewodnik po Reykjaviku (natura naturą, ale i tak dzień w tym mieście spędzisz).

2. Bohater okładkowy: Kamil Grosicki
TurboGrosik apeluje: nie śpiewajcie mi już "Przez twe oczy zielone".

3. Temat numeru: polska piłka nożna
Wywiad z Bogusławem Leśnodorskim (ale nie tylko o piłce), Robertem Lewandowskim i zestawienie piłkarskich powiedzonek.

4. Wywiad z antyterrorystami - praktykiem i teoretykiem
Współczesne modele państw dały nam złudzenie, że to one i tylko one będą się zajmować tymi zagrożeniami za nas. A zupełnie naturalnym odruchem każdego człowieka jest pilnowanie siebie, swojej rodziny i terenu, na którym egzystuje - zauważa Maciej Górski, ekspert ds. bezpieczeństwa.

5. "Fake-newsy" rządzą światem
Wyrażenie "postprawda" zostało uznane przez kolegium redakcyjne "Słownika Oksfordzkiego" za słowo roku 2016. To termin "odnoszący się do lub opisujący sytuację, w której obiektywne fakty mają mniejsze znaczenie w kształtowaniu opinii publicznej niż odwołania do emocji i osobistych przekonań".

6. Reportaż survivalowy
Sprzęt survivalowca (wersja mini i maxi), ubranie survivalowca i całę życie survivalowca. Zasada główna: sztuka survivalu polega na tym, że robimy coś z tego, co jest pod ręką. Jak nie ma niczego, to robimy coś z niczego.

7. Sporty ekstremalne
Skialpinizm, downhill, freeskiing, wingsuit, freediving i inne. Przeczytaj, a nuż najdzie cię ochota?

8. 100 dowcipów tak nieśmiesznych, że aż śmiesznych
Czyli porcja sucharów do poczytania i zażenowania się na plaży.

9. Test sprzętów AGD
Wiedziałeś, że jest coś takiego jak frytkownica beztłuszczowa albo lodziarko-jogurtownica?

10. Smartradia samochodowe
Czyli jak się podłączyć do smartfona w samochodzie, który nie jest sztuką-nówką z salonu.

11. Geneza nazw marek i modeli samochodów
Za nazwami modeli samochodów stoją ciekawe historie. Wybraliśmy najlepsze, także te nieco kontrowersyjne, które nie przyjęły się w różnych krajach (np. Toyota MR2 - po francusku "emerdu", czyli "gówno").

12. Białe buty
"Freshbox" to zapach kartonu z nowiutkimi butami sportowymi. Całkiem przyjemny. Białe, nowe buty sprawiają, że ich posiadacz cały tak ładnie pachnie.

13. Jak ubrania militarne wpływają na męską modę
Czyli co zawdzięczamy armii w kwestii stylu (nie tylko budrysówki i bojówki).

14. Jak zostać autorytetem we własnej dziedzinie?
Nie chodzi o to, żeby błyszczeć w każdej dyskusji. Chodzi o to, żeby... być dyskusją, tworzyć ją, żeby dyktować to, o czym mówi cała branża. Żeby być twarzą, która staje ludziom przed oczami, kiedy myślą o twojej dziedzinie.

15. Jeśli nie pigułka "po", to co?
Czy jest jakaś alternatywa dla prezerwatywy i pigułki (tej damskiej)?

Więcej o:
Komentarze (1)
Sierpniowe 'LOGO' już w kioskach! Co w numerze?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Rex Kelvin

  0

  Cześć,

  Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce przekazać nerkę, aby je uratować, a więc jeśli jesteś zainteresowany dawcą lub chcesz uratować życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej.

  Jest to okazja, abyś był bogaty w porządku, zapewniamy i gwarantujemy Ci 100% bezpiecznej transakcji z nami, wszystko będzie wykonane zgodnie z prawem prowadzącym dawców nerki.
  Więc nie marnuj więcej czasu, pisz do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com

  Irrua Specialist Teaching Hospital.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX