Wino twojego projektu i na specjalną okazję. Włosi wystartowali z nową usługą, dostępną także w Polsce

Chciałbyś podarować bliskiej osobie butelkę wina na Walentynki, urodziny albo zakończenie studiów? Teraz możesz wybrać rodzaj wina, butelki, korka a także etykiety - mówią Włosi, którzy produkują wino na specjalne zamówienie
Bottle-up to pierwsza platforma internetowa, która pozwala na zamówienie wina na życzenie. Klient może zamówić rodzaj butelki wina np. w kolorze zielonym, ciemno zielonym albo wpadającym w brąz. Następnie do wyboru ma też korek m.in. srebrny, słoty, niebieski, czarnym, czerwony, biały, a także etykietę - wzór można wybrać z galerii proponowanej na stronie albo dodać własne zdjęcie. Na końcu pozostaje wybrać rodzaj wina.Na pomysł stworzenia bottle-up.com wpadł 28-letni Francesco Farnetani, który dorastał wśród toskańskich winnic. Po tym jak skończył uniwersytet w Mediolanie i pracował jako konsultant finansowy w międzynarodowej korporacji, postanowił zająć się własnym biznesem. Jego wspólnikami zostali brat Frederico Farnetani i przyjaciel Matthew Russo. Platforma działa już od kwietnia zeszłego roku i podbija Włochy.

- Wysyłamy także nasze produkty za granicę, w tym do Polski. Zamówienie musi składać się jednak z minimum sześciu butelek - mówi Francesco Farnetani, twórca Bottle-up. Ile kosztuje butelka? W zależności od projektu, a przede wszystkim rodzaju wina od 9 euro w górę.

Więcej o: