Świetny zwiastun Resident Evil 7!

Resident Evil 7

Resident Evil 7 (Fot. materiały prasowe)

Umówmy się: podczas promocji najnowszej odsłony kultowej serii nie wszystko szło jak należy. Ale nawet jeśli do tej pory nie byłeś zbytnio zainteresowany kolejną produkcją od Capcom, ten zwiastun powinien zmienić twoje podejście.

Od dawna słyszeliśmy zapewnienia, że "Resident Evil 7" będzie spełnieniem marzeń najwierniejszych graczy, a więc swego rodzaju powrotem do korzeni - zarówno jeśli chodzi o fabułę jak i rozgrywkę. Jeszcze nawet przed tegorocznymi targami E3 sam Serkan Toto (guru nie tylko na azjatyckim rynku gier video) podsycał atmosferę, twierdząc, że tytuł rzeczywiście spodoba się fanom pierwszych części serii.

Tymczasem po ujawnieniu premierowych fragmentów z rozgrywki w "Resident Evil 7" ci sami fani, którzy mieli piać z zachwytu - solidnie się rozczarowali. Zwiastun - jak stwierdził portal Gamezilla.pl - sprawiał wrażenie, jakby gra za wszelką cenę chciała wyłącznie podpiąć się pod popularną serię, bo poza tytułem i ogólną atmosferą grozy, nie łączyło go z klasycznymi odsłonami nic.

I gdy już się wydawało, że "Resident Evil" może podzielić los innego kultowego azjatyckiego tytułu, a więc "Metal Gear Solid" (zapowiedzi najnowszej części, delikatnie mówiąc, nie przypadły fanom do gustu), producent wypuścił TEN zwiastun. Jest klimatycznie, ciekawie, a co najważniejsze materiał daje nadzieję, że będziemy drżeć nie o ostateczny kształt produkcji, ale - ze strachu.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • "Hotline Miami" Najlepsze niezależne gry video
  • Pokemon Go w telefonie Pokemon GO traci użytkowników. Koniec fenomenu?
  • "Mafia III" - screen z gry To będzie najlepszy soundtrack w historii gier video
Skomentuj:
Świetny zwiastun Resident Evil 7!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy