Kwietniowe "LOGO" już w kioskach!

Męskie spotkanie na szczycie

Męskie spotkanie na szczycie (Fot. Red)

Nowe "LOGO" to nie tylko podwójna okładka, ale również:

1. Zdarza się, że człowiek z zasłoniętymi oczami nie odróżni wina białego od czerwonego. Zakładając tanie i drogie słuchawki na oślepionego przepaską Tego Typa Mesa, chcieliśmy sprawdzić, czy odczuje te setki, tysiące złotych różnicy. W nowym numerze LOGO przeczytasz, czy cena ma znaczenie.

2. "Ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasem brak" - to fragment jednego z tekstów piosenek, które wybrał autor zestawienia "50 najlepszych polskich piosenek, które zmieniły wnętrze mężczyzny (i kilku kobiet pewnie też)". Całość, wraz z autorską interpretacją przeczytasz w nowym LOGO.

3. W działalności internetowej musisz się szybko orientować, które pojęcia stają się paździerzami. Wtedy trzeba przestawiać się na nowe słowa. [...] To tak jakby dzisiaj na imprezie ktoś próbował cię zabawiać dowcipami o blondynkach - o specyfice internetu opowiada w nowym LOGO Radał Madajczak, twórca ASZdziennika.

4. Prymak to najbardziej obraźliwy epitet, który na Podlasiu może usłyszeć mężczyzna. Bo co to za facet, który po ślubie zamieszkuje w domu żony? Jeśli dopadło cię to nieszczęście, pomyśl o księciu Filipie, który znosi to od blisko 70 lat. Przyglądamy się "pierwszym kawalerom" w najnowszym LOGO.

5. Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie: prawda czy fałsz? Jeśli powiedziałbyś "prawda", to w 135 państwach trafiłbyś prosto w dziesiątkę. Ale państw mamy przeszło 200. Co króluje w pozostałych? Dowiesz się w kwietniowym LOGO.

6. Po kilkunastu minutach cieknie z ciebie jak w saunie. Zaraz potem zaczynają boleć cię mięśnie, a oddech staje się urywany. To nie trening crossfitu. Grasz w badmintona. O najszybszym sporcie świata piszemy w kwietniowym LOGO.

7. Jak łączyć dżins z dżinsem? Dowiesz się z nowego LOGO, w którym dżinsowi poświęciliśmy KILKANAŚCIE stron! Polecamy!

8. Joggery to spodnie ze ściągaczami. Poszukaliśmy najciekawszych modeli, które są dostępne w tym sezonie! Rezultat poszukiwań w kwietniowym LOGO.

9. Wyznajesz zasadę "sałatka jest dobra, ale się nią nie najadam"? Tą sałatką akurat najesz się do syta! Przepis na sałatkę z wołowiną znajdziesz w kwietniowym LOGO.

10. "Moja dziewczyna uskarża się na ból w trakcie stosunku i unika seksu". Co robić? Odpowiada nasza specjalistka w kwietniowym LOGO.

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Kwietniowe "LOGO" już w kioskach!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy