Wybieramy Stylowego Mężczyznę Stycznia: Maciej Stuhr

Nasz pierwszy kandydat do tytułu.

Z wielkim zainteresowaniem przyglądamy się stylizacjom Macieja Stuhra, ilekroć pojawia się na salonach. Nasze serce podbiła jego oryginalna grafitowa marynarka, jaką miał na sobie na warszawskiej premierze "Obławy". Nie zawiódł nas także na gali wręczenia Nagród im. Zbyszka Cybulskiego 2012, która - przypomnijmy - odbyła się w Muzeum Sztuki Filmowej w Warszawie.

Bo choć założył popielatą marynarkę, nie dodał sobie lat - jej oryginalny krój sprawił, że aktor wyglądał elegancko, ale nie banalnie.

/Kapif

Szalik w podobnym odcieniu sprawił, że Stuhr odróżniał się od innych obecnych na gali panów, a t-shirt z ciekawym deseniem i klasyczne granatowe dżinsy nonszalancko dopełniły całości.

- Maciej Stuhr ma swój styl. Podoba mi się ta stylizacja - ocenia w rozmowie z Logo24.pl Malwina Wędzikowska, kostiumolog, stylistka show TVN Top Model.

Maciej StuhrKapif

Maciej Stuhr w tej stylizacji to nasz kandydat to tytułu Stylowego Mężczyzny Stycznia także z jeszcze jednego powodu. Przyjrzyjcie się uważnie butom aktora. Gala odbywała się bardzo śnieżny dzień a one są idealnie czyste!

A zobaczcie jak wyglądały, kiedy aktor przybył do Muzeum Sztuki Filmowej:

Maciej StuhrKapif

A w takich - w idealnie czystych - Maciej Stuhr prezentował się na gali:

Maciej Stuhrkapif

Niby niewielki detal, ale wielu panów o nim zapomina. Plus dla Macieja Stuhra. Ale to, czy zdobędzie tytuł Stylowego Mężczyzny Stycznia, zależy tylko od Was. Zapraszamy do głosowania!

Angelika Swoboda

Który z nich powinien zostać Stylowym Mężczyzną Stycznia?
Maciej Stuhr
18%
345 głosów
Łukasz Jakóbiak
50%
972 głosów
Radzimir Dębski
32%
624 głosów
Więcej o: