Stylowy Mężczyzna Kwietnia: Wojtek Mazolewski

Muzyk to nasz kolejny kandydat do lauru Stylowego Mężczyzny Kwietnia.

Wojtek Mazolewski, muzyk (założyciel i lider Pink Freud oraz Wojtek Mazolewski Quintet) na otwarcie nowej restauracji w warszawskim Wilanowie ubrał się tak:

Wojtek Mazolewski i Maja Sablewska, stylowy mężczyznaWBF

Na tę stylizację składają się:

Dżinsowa koszula Levis:

Wojtek Mazolewski., stylowy mężczyznaWBF

Spodnie Qubus:

Wojtek Mazolewski, stylowy mężczyznaWBF

Skarpetki Diesel i buty znalezione w szafie:

Wojtek Mazolewski., stylowy mężczyznaWBF

Maja Sablewska, doradca wizerunkowy a prywatnie partnerka Wojtka (to ją obejmuje na zdjęciu) zdradziła nam, że muzyk sam się stylizuje. Bywa, że czasem zapyta ją o radę, ale najczęściej sam doskonale wie, co założyć.

- Podziwiam w Wojtku to, że ilekroć gdzieś wychodzimy, on jest ubrany, a nie przebrany. Nigdy by nie założył czegoś, czego nie czuje - mówi Logo24 Maja Sablewska.

Karina Maria Kosson, ekspert od wizerunku, stylistka gwiazd i projektantka tak skomentowała stylizację Wojtka Mazolewskiego:

- Wojtek wybrał stylizację a la hipster: jeansowa koszula, pod nią biały top i spodnie dresowe wiązane sznurkiem. W dodatku ciekawie podwinięte, co zwraca uwagę na zielone skarpety i skórzane brązowe buty. Zresztą dosyć eleganckie, patrząc na resztę stylizacji, co bardzo mi się podoba. Widać łączenie przeciwności i zabawę modą. Do tego duży plus za podążanie za trendami.

A jak Wy oceniacie stylizację Wojtka Mazolewskiego? Zapraszamy do głosowania.

Angelika Swoboda

Który z nich powinien zostać Stylowym Mężczyzną Kwietnia?
Wojtek Mazolewski
41%
503 głosów
Tomasz Karolak
36%
449 głosów
Robert Kupisz
23%
285 głosów
Więcej o: