Wybieramy Stylowego Mężczyznę Maja: Tomasz Ossoliński

Znany projektant i jego stylizacja.

Nie ma chyba gwiazdy, która nie chciałaby się ubierać w ciuchy z jego pracowni. Szczególnie jego kreacje upodobały sobie Monika Olejnik i Grażyna Szapołowska. Tomasz Ossoliński, projektant mody - bo o nim mowa - to drugi z kandydatów do tytułu Stylowego Mężczyzny Maja. Jego stylizacja z gali "Kobieta Dekady Glamour", którą poddajemy pod Wasze głosowanie, wyglądała tak:

Tomek OssolińskiKAPiF

Co Tomasz Ossoliński miał na sobie? Nie byliśmy zbytnio zaskoczeni, gdy zdradził nam, że marynarka, spodnie i koszula są jego projektu.

Ciekawe, bo biała marynarka (tu zestawiona z ciemną koszulą) powstała z... tkaniny papierowej:

Tomasz Ossoliński, stylowy mężczyzna logo24Kapif

Do oryginalnej marynarki projektant założył szerokie spodnie w nieśmiertelną kratkę, także ze swojej pracowni, oraz lakierki Gucci.

Tomasz Ossoliński. stylowy mężczyzna, logo24Kapif

- Dziękuję za nominację, ale przyznam, że ja nie zabiegam o popularność - powiedział nam skromnie Tomasz Ossoliński.

Co o tej stylizacji myśli Viola Piekut? Jedna z najbardziej cenionych polskich projektantek mody (jej kreacje noszą  m.in. Edyta Górniak, Katarzyna Glinka, Joanna Koroniewska, Agnieszka Popielewicz, Ania Guzik i Joanna Jabłczyńska), uważa, że wyobraźnia w pracy i wizerunku projektanta to podstawa. - Tomek Ossoliński na pewno ją ma. W jego stroju świadczą o tym przede wszystkim spodnie - doceniam drobną kratkę i krój. Ciekawe.

Zgadzacie się z tą opinią? Głosujcie w naszym sondażu.

Angelika Swoboda

Który z nich powinien zostać Stylowym Mężczyzną Maja?
Marcin Tyszka
18%
128 głosów
Tomasz Ossoliński
15%
106 głosów
Olivier Janiak
67%
485 głosów
Więcej o: