Radosław Majdan - wybieramy Stylowego Mężczyznę Lipca

Zobaczcie stylizację, która zwróciła naszą uwagę.

Którą stylizację wybrać? - zastanawialiśmy się oglądając zdjęcia Radosława Majdana z Karuzeli Cooltury. Były piłkarz pojawił się tam w dwóch ciekawych "stylówach". W końcu wybraliśmy tę prezentowaną powyżej.

Radosław Majdan ma na sobie koszulę, spodnie oraz buty z kolekcji "Smart casual" marki Pako Lorente na sezon 2013/2014. Były bramkarz jest zresztą twarzą firmy. - Z tej okazji Radosław miał sesję zdjęciową w Cannes do tej właśnie kolekcji marki. Sesja nosi nazwę "one day in Cannes by Pako Lorente" - mówi nam Małgorzata Mikulik, menadżerka Radosława Majdana.

Naszą uwagę zwróciły dodatki, jakie wybrał Majdan.

Okulary Ray Ban model Aviator - najmodniejszy w tym sezonie:

Radosław Majdan.WBF

Wisiorek talizman:

Radosław Majdan., logo 24WBF.

Oraz pasek marki Hermes:

 

Radosław Majdan.WBF

 

Co o tej stylizacji sądzi Bartek Michalec, projektant marki Zuo Corp?

- Jestem zmęczony już oglądaniem tzw. "włoskiego stylu". W naszych warunkach kulturowych wydaje mi się czasami absurdalny i nierzeczywisty. Tak często maglowany przez mężczyzn w typie macho spopularyzował się chyba już do jakości podmiejskiego butiku. W wydaniu Radka Majdana niby wszystko jest OK i konwencjonalnie, lecz szczegóły w postaci klamry paska z monogramem, za długich nogawek i wisiorka typu "obroża" wydają mi się na wskroś kiczowate. Aby balansować na granicy dobrego smaku nie przekraczając jej, należy przejść długą lekcję mody.

Radosław Majdan sam wszystko wybrał i zestawił. Czy zostanie Stylowym Mężczyzną Lipca? To zależy od Was! Zapraszamy do głosowania!

Angelika Swoboda

Który z nich powinien zostać Stylowym Mężczyzną Lipca?
Artur Żmijewski
6%
26 głosów
Marcin Prokop
46%
213 głosów
Radosław Majdan
48%
224 głosów
Więcej o: