Masz auto? Czas na radiowy tuning!

Pioneer Carplay

Pioneer Carplay (fot. materiały partnera)

Znalazłeś już idealny samochód dla siebie? To teraz czas na wybranie idealnego radioodtwarzacza czy systemu nawigacji, aby ulepszyć wyposażenie samochodu. Najpierw zastanów się czego szukasz. Jakie funkcje są dla ciebie ważne? Czego potrzebujesz - radioodtwarzacz 1-DIN czy duży ekran 2-DIN, a może 2-w-1? Poznaj dostępne aplikacje i funkcje na przykładzie kilku produktów Pioneer.

Radioodtwarzacz DEHX5900BT

Atrakcyjny design 1-DIN odtwarzacza DEH-X5900BT pozostawia dużą ilość miejsca dla dużego wyświetlacza z matrycą punktową, a także dla pokrętła głośności oraz zestawu sześciu przycisków preselekcji, które pozwalają na natychmiastowy wybór Twoich ulubionych stacji radiowych i wiele więcej.
Odtwarzacz DEH-X5900BT jest w pełni kompatybilny ze Spotify, zarówno w wersji darmowej, jak również Premium. Wystarczy po prostu podłączyć urządzenie z systemem Apple iOS lub Android, aby swobodne przeglądać ulubione playlisty, albumy, utwory oraz artystów wykorzystując przyciski odtwarzacza DEH-X5900BT.
Funkcja Bluetooth pozwala na bezpieczne i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych, podłączając nawet dwa telefony, a także na bezprzewodowe przesyłanie muzyki wprost z telefonu. Dzięki wyjątkowej technologii Advanced Sound Retriever firmy Pioneer, jakość dźwięku będzie maksymalnie zbliżona do oryginalnego nagrania.

DEH-X5900BTfot. materiały partnera

DEH-X5900BT jest prawdziwym systemem car audio wysokiej klasy, obsługującym odtwarzanie bezstratnych plików FLAC oraz wyposażonym w 13-pasmowy korektor graficzny oraz wbudowany wzmacniacz tranzystorowy 4x50 Wat. Dzięki funkcji Time Alignment będziesz mógł się cieszyć najlepszą jakością dźwięku niezależnie od tego, w jakim samochodzie będzie zainstalowany odtwarzacz.

To wszystko w tym kompaktowym radioodtwarzaczu:

FLAC - słuchaj w samochodzie muzyki z płyt CD w najwyższej jakości, dzięki bezstratnemu formatowi cyfrowemu FLAC, bez konieczności konwertowania.

Works with Android - podłącz i słuchaj muzyki zapisanej na zewnętrznym urządzeniu bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji

Works with iPod/iPhone - dzięki funkcji bezpośredniego sterowania urządzeniami iPod i iPhone można nimi sterować bezpośrednio z tablicy rozdzielczej i cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.

DEHX5900BTfot. materiały partnera

Bluetooth - maksymalne możliwości połączeniowe zapewniające łatwość korzystania z telefonu i możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku

Podświetlenie - możesz dopasować podświetlenie przycisków i wyświetlacza do oświetlenia wnętrza Twojego samochodu mając do wyboru paletę 210,000 kolorów.

Advanced Remote Control App (ARC) - aplikacja Advanced Remote Control (Pioneer ARC) zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z systemem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo firmy Pioneer.

MIXTRAX - nakręca imprezę dzięki niekończącej się mieszance utworów z Twojej muzycznej biblioteki uzupełnionych o szeroki zakres efektów tworzonych przez didżejów oraz klubowe oświetlenie.

Wejście USB - możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia źródłowe lub nośniki pamięci zawierające muzykę, a oprócz odtwarzania, gniazdo USB zapewni ładowanie baterii podłączonego urządzenia.

System multimedialny AVH-X7800BT

Model AVH-X7800BT umożliwia przejście w kilka sekund ze standardu 1-DIN na 7-calowy ekran dotykowy o pełnej funkcjonalności. Kiedy duży ekran dotykowy zostanie rozłożony, ten odtwarzacz multimedialny umożliwia podłączenie do kompatybilnego telefonu iPhone lub Android za pomocą jednego przewodu USB, który pozwala na sterowanie zgodnymi aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób. Odtwarza treści audio/wideo z płyt CD i DVD oraz urządzeń USB.
Ponadto ten samochodowy odtwarzacz AV obsługuje standard Bluetooth, który umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki i rozmowy w trybie głośnomówiącym przez połączenie bezprzewodowe. Dzięki funkcji Sound Retriever do Bluetooth można słuchać muzyki doskonałej jakości.

AVH-X7800BTfot. materiały partnera

Popraw jakość dźwięku za pomocą wysokiej klasy funkcjom audio: - 13-punktowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment umożliwiają dostosowanie ustawień dźwięku do własnych preferencji.

Ten model posiada dodatkowe funkcje:

AppRadio Mode USB - dostęp do kontaktów, kalendarza, map i innych aplikacji bezpośrednio z poziomu wyświetlacza jednostki głównej

13-pasmowy korektor dźwięku - umożliwia precyzyjne dostosowanie brzmienia do własnych preferencji

Siri Eyes Free - korzystaj z zalet aplikacji Siri podłączonego iPhone'a za pośrednictwem systemu nagłośnienia w samochodzie.

System nawigacji AVIC-F980DAB

System nawigacji AVIC-F980DAB łączy wysoką jakość audio-video z inteligentną nawigacją. Oferuje też najnowsze opcje połączeniowe, takie jak: Apple CarPlay, Bluetooth i znacznie więcej. To wszystko pozwoli na korzystanie z wielu możliwości w nowy, bezpieczniejszy i wygodniejszy sposób.

AVIC-F980DABfot. materiały partnera

Ta jednostka AVIC wyposażona została w duży 6.2-calowy Clear Type Resistive ekran i intuicyjny interfejs gwarantujący komfortową obsługę podczas jazdy. Możesz także dostosować ustawienia ekranu do optymalnej widoczności w dzień i w nocy.
Dostępna jest także wersja bez DAB+ - AVIC-F980BT.

To co każda nawigacja powinna mieć:

Wejście na drugą kamerę umożliwia podłączenie dodatkowej kamery zapewniającej większe bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży, holowania lub manewrów

Zdejmowany panel przedni - ochrona zapobiegająca kradzieży

AVICSYNC - wykorzystaj szerokie możliwości systemów nawigacji dzięki scentralizowanemu dostępowi do informacji na temat ruchu drogowego, funkcji wyszukiwania w okolicy, informacjom o pogodzie oraz cenach paliwa z aplikacji podłączonego smartfona

CarPlay - korzystaj z funkcji telefonu, aplikacji map, słuchaj muzyki i odczytuj wiadomości po wypowiedzeniu jednej komendy głosowej lub za jednym dotknięciem wyświetlacza i korzystaj z zalet iPhone w samochodzie

Certyfikacja Digital Radio Tick Mark - wszystkie produkty Pioneer, które korzystają z Tick Mark, zostały niezależnie przetestowane i zatwierdzone, co daje całkowitą pewność przy ich zakupie.

DAB+ - Ciesz się wygodą słuchania swoich ulubionych stacji radiowej w kryształowo czystej jakości cyfrowej

Dual USB - dwa złącza USB otwierają zupełnie nowe możliwości dla Twojego systemu. Można podłączyć iPod pasażera, pozostawiając podłączone własne urządzenie, co praktycznie podwaja dostępność muzyki. iPod można stale trzymać w samochodzie i dodawać nowe utwory z dysku USB. Możliwości są nieograniczone.

Odbiornik informacji drogowych TMC - system zapewniający aktualne informacje na temat ruchu drogowego

Odtwarzacz CD / DVD - wierne brzmienie dźwięku z płyt i niezwykła jakość obrazu

Teraz pozostaje wybrać najlepszy dla siebie model. Można to zrobić na:

www.pioneer-car.eu/pl albo poradzić się u Autoryzowanych Partnerów Pioneer.

Polecamy