Finał The Look of the Year 2017 po raz kolejny w Łodzi

Mat. partnera
23.08.2017 11:04
Mat. prasowe

Mat. prasowe (Mat. prasowe)

Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem piękna. A to za sprawą kolejnej polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2017. Rozpoczęły się już przygotowania do wielkiej gali finałowej, która odbędzie się 8 września w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

W tegorocznej edycji tego najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli weźmie udział 20 uczestników. Zostali oni wybrani w drodze kilkumiesięcznych eliminacji i castingów, które odbyły się w największych miastach Polski: Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Częstochowie, Bydgoszczy, Bielsku-Białej czy Koninie.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Uczestnicy rozpoczęli już przygotowania do finału THE LOOK OF THE YEAR 2017. W ostatnich dniach odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa, której efekty zobaczymy niebawem. Fotografem sesji była Malwina Sulima. O fryzury zadbała Akademia Wierzbicki & Schmidt, a o makijaże marka Golden Rose Polska.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

W łódzkiej Akademii Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta, stylistów fryzur znanych z programu telewizyjnego "Ostre Cięcie", uczestnicy THE LOOK OF THE YEAR przeszli metamorfozę swojego wizerunku. Fachowcy w dziedzinie stylizacji włosów zadbali o każdy detal i szczegół, aby przyszli modele i modelki prezentowali się jak najlepiej.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Finaliści przyjadą do Łodzi już 1 września i do dnia finału będą przygotowywać się podczas zgrupowania w nowym Hotelu Ambasador. Prócz choreografii, przymiarek i przygotowań czeka ich wycieczka i zwiedzanie Łodzi, spotkanie z Prezydentem Miasta i warsztaty zdrowia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. W trakcie zgrupowania odbędą się także dwie konferencje prasowe: w Warszawie i w Łodzi.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy