Coldplay w Polsce w 2017 roku!

Po tygodniach gdybania i podsycających nadzieje wrzutkach zespołu, wreszcie otrzymaliśmy potwierdzenie: zespół Coldplay ponownie wystąpi w Polsce. Chris Martin i spółka zjawią się na warszawskim Stadionie Narodowym 18 czerwca 2017 roku.

Choć chłopaki z Coldplay gościli już w naszym kraju dwukrotnie, wciąż są jednym z najbardziej wyczekiwanych zespołów. Na Facebooku widzieliśmy multum inicjatyw mających ponownie sprowadzić nad Wisłę brytyjską grupę (niektórzy śmiałkowie zapraszali nawet do... Rybnika!), a na forach toczyła się zażarta dyskusja nie o tym "czy przyjadą", ale "kiedy". Bo że przyjadą, było raczej pewne.

Trudno się dziwić - obecna trasa zespołu to zapierające dech w piersiach widowisko. Można się zżymać, że najnowsza płyta brzmi jak odrzuty z poprzedniczki ("Mylo Xyloto"), a podczas koncertów muzycy korzystają ze zgranych kart - podobne efekty obserwowaliśmy podczas poprzedniego tournee. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że show wciąż robi wrażenie:

W zeszłym tygodniu zespół jeszcze bardziej zelektryzował fanów, publikując w mediach społecznościowych taki post:

Dziś już wiemy - Chris Martin w przyszłym roku wraca na Stadion Narodowy. Koncert odbędzie się 18 czerwca. Cieszycie się?

Więcej o: