Emma Watson pozuje nago. Co na to fani?

07.03.2017 15:10
Emma Watson

Emma Watson (Fot. Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Piersi mają to do siebie, że lubią być bohaterkami skandali. Tym razem w centrum uwagi znalazł się biust aktorki Emmy Watson, a wszystko za sprawą rozbieranej sesji dla magazynu "Vanity Fair".

Okej, słowo "rozbierana" jest tu na wyrost. Zresztą - zobacz sam:

Wątpliwa nagość tylko podjudziła przeciwników popularnej aktorki. Krytycy zarzucili Emmie Watson, że pozowanie topless nie przystoi feministce, na jaką artystka się kreuje. Bo to właśnie odtwórczyni roli Hermiony Granger w serii o Harrym Potterze mówiła przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ, że w walkę o równość płci muszą zaangażować się wszyscy, nie tylko kobiety. To Watson stwierdziła, że żaden kraj na świecie nie może powiedzieć, że osiągnął już w pełni płciową równość. Tego typu słowa padały z ust idolki nastolatków niejednokrotnie.

Feministki za Oceanem już stwierdziły, że rozbierana sesja nie przystoi kobiecie, która wsławiła się tak dosadnymi opiniami. Na Watson spadła fala krytyki: nie tylko nazwano ją hipokrytką, ale również przypomniano, jak kilka lat temu niepochlebnie wypowiadała się o Beyonce, zarzucając jej kręcenie teledysków niegodnych osoby tak uparcie działającej na rzecz kobiet.

I choć całe zamieszanie wydaje nam się niepotrzebnie rozdmuchane, w końcu również sama Emma Watson zabrała głos w tej sprawie. Podczas jednego z wywiadów udzielanych przy okazji premiery "Pięknej i bestii" (aktorka wciela się w tytułową postać), Watson stwierdziła, że niczego nie żałuje: - Feminizm nie jest kijem służącym do bicia innych kobiet. Po prostu nie jest. Więc tak, cieszę się, że ta sesja się ukazała.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (2)
Emma Watson pozuje nago. Co na to fani?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Ala Mila

    Oceniono 1 raz 1

    Ach jakie to zajmujące strzec sumień obcych ludzi, wszelkiej maści zaciekli nudziarze uważają dzień za stracony, gdy nie rozliczą innych z ich win i grzechów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy