Emma Watson pozuje nago. Co na to fani?

Emma Watson

Emma Watson (Fot. Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Piersi mają to do siebie, że lubią być bohaterkami skandali. Tym razem w centrum uwagi znalazł się biust aktorki Emmy Watson, a wszystko za sprawą rozbieranej sesji dla magazynu "Vanity Fair".

Okej, słowo "rozbierana" jest tu na wyrost. Zresztą - zobacz sam:

Wątpliwa nagość tylko podjudziła przeciwników popularnej aktorki. Krytycy zarzucili Emmie Watson, że pozowanie topless nie przystoi feministce, na jaką artystka się kreuje. Bo to właśnie odtwórczyni roli Hermiony Granger w serii o Harrym Potterze mówiła przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ, że w walkę o równość płci muszą zaangażować się wszyscy, nie tylko kobiety. To Watson stwierdziła, że żaden kraj na świecie nie może powiedzieć, że osiągnął już w pełni płciową równość. Tego typu słowa padały z ust idolki nastolatków niejednokrotnie.

Feministki za Oceanem już stwierdziły, że rozbierana sesja nie przystoi kobiecie, która wsławiła się tak dosadnymi opiniami. Na Watson spadła fala krytyki: nie tylko nazwano ją hipokrytką, ale również przypomniano, jak kilka lat temu niepochlebnie wypowiadała się o Beyonce, zarzucając jej kręcenie teledysków niegodnych osoby tak uparcie działającej na rzecz kobiet.

I choć całe zamieszanie wydaje nam się niepotrzebnie rozdmuchane, w końcu również sama Emma Watson zabrała głos w tej sprawie. Podczas jednego z wywiadów udzielanych przy okazji premiery "Pięknej i bestii" (aktorka wciela się w tytułową postać), Watson stwierdziła, że niczego nie żałuje: - Feminizm nie jest kijem służącym do bicia innych kobiet. Po prostu nie jest. Więc tak, cieszę się, że ta sesja się ukazała.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Mindhunter Fincher znów współpracuje z Netflixem
  • Beyonce Kto zastąpi Beyonce na Coachelli?
  • Przyjaciele Zbliżasz się do "trzydziestki"? Czas na zmiany!
Komentarze (2)
Emma Watson pozuje nago. Co na to fani?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Ala Mila

    Oceniono 1 raz 1

    Ach jakie to zajmujące strzec sumień obcych ludzi, wszelkiej maści zaciekli nudziarze uważają dzień za stracony, gdy nie rozliczą innych z ich win i grzechów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy