Pierwszy wywiad wielkiej gwiazdy Internetu

Prof. Robert Kelly i jego dzieci

Prof. Robert Kelly i jego dzieci (Fot. Screen z Youtube BBC News)

Okej, może niekoniecznie pierwszy - wszak prof. Robert Kelly o sprawach międzynarodowych wypowiadał się niejednokrotnie. Jednak dopiero pierwszy raz skomentował słynne viralowe nagranie z jego udziałem, które od kilkunastu dni podbija serca internautów.

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie widzieliście, co wydarzyło się podczas gościnnego występu w BBC - koniecznie sprawdźcie poniżej:

Wywiad, jakiego profesor - mieszkający w Korei Południowej - udzielił przez Skype'a stacji BBC, dotyczył ustępującej prezydent tego kraju. Poważne wywody przerwało rozentuzjazmowane potomstwo Kelly'ego.

Sam ekspert wreszcie skomentował viralowe nagranie. - Córka była wtedy wyjątkowo pobudzona, bo wcześniej uczestniczyła w szkolnej imprezie - obwieścił Kelly w rozmowie z dziennikarzami "Wall Street Journal". Jednocześnie przyznał, że zwykle zamyka drzwi na klucz, ale tamtego dnia o tym zapomniał.

Żona profesora zareagowała z opóźnieniem, ponieważ - zgodnie z praktyką BBC - sygnał nadawany jest z niewielkim opóźnieniem. Kobieta oglądała więc wywiad męża, ale na odpowiednio szybką reakcję było już za późno...

Choć Robert Kelly wypowiadał się o całym zamieszaniu żartobliwie, twierdząc, że jeden komentarz zmienił jego rodzinę w gwiazdy internetu, to sprawa ma jeszcze drugie dno. Kobietę, która odciąga dzieci - ze względu na narodowość - pierwotnie wzięto za nianię. Liberalne media obwieściły, że to efekt wciąż obecnych rasowych uprzedzeń: skoro Azjatka - to musi być opiekunka.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Emily Ratajkowski w spocie DKNY Ratajkowski spaceruje z psem. W bieliźnie!
  • Indiana Jones i ostatnia krucjata Indiana Jones znów w kinach! Kto w obsadzie?
  • Emma Watson Emma Watson pozuje nago. Co na to fani?
Skomentuj:
Pierwszy wywiad wielkiej gwiazdy Internetu
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy