Kolejne castingi The Look Of The Year 2017!

04.04.2017 10:06
Znamy już finalistów konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2016!

Znamy już finalistów konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2016! (Znamy już finalistów konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2016!)

Zbliżają się dwa kolejne castingi do prestiżowego konkursu The Look Of The Year 2017. Pierwszy z nich odbędzie się 8 kwietnia w łódzkiej Manufakturze (w godzinach 16-20), a następny dzień później w Centrum Zielone Arkady w Bydgoszczy (w godz. 13-18).

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Organizatorzy poszukują przyszłych modelek i modeli, którzy marzą o karierze w świecie mody i mają to "coś".

W Łodzi uczestników będą oceniać: duet projektantów Paprocki & Brzozowski, Igor Włodarczyk z biura konkursu oraz Robert Kapica, zwycięzca światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR. Natomiast w Bydgoszczy na śmiałków czekają Marcelina Zawadzka (prezenterka telewizyjna, Miss Polonia 2011), aktor Mikołaj Roznerski oraz ponownie Igor Włodarczyk i Robert Kapica.

Ważne informacje dla uczestników castingów!

Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 15 do 22 lat, mające minimum 173 cm wzrostu oraz panowie w wieku od 15 do 26 lat o wzroście minimum 183 cm.

Preferowany strój na casting: czarny lub biały T-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy / kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek.

Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w castingu jest bezpłatny.

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Kolejne castingi The Look Of The Year 2017!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy