Batgirl doczeka się filmu. Za kamerą - legenda!

Alicia Silverstone jako Batgirl w filmie 'Batman i Robin'

Alicia Silverstone jako Batgirl w filmie 'Batman i Robin' (Fot. 'Batman i Robin', materiały promocyjne. Reż. Joel Schumacher)

Nie boimy się tego słowa, bo dla kinowego świata superbohaterów Joss Whedon - reżyser filmu o Batgirl - zrobił naprawdę wiele. Informację o współpracy twórcy z DC Comics jako pierwszy podał magazyn "Variety".

Mało tego - Whedon dołączający do projektu ze stajni DC Comics to jak transfer Luisa Figo z Barcelony do Realu Madryt. To właśnie amerykański twórca wyreżyserował dwie pierwsze części "Avengersów" (wykreowanych przez konkurencyjnego Marvela), a więc jedne z najbardziej udanych filmów o superbohaterach. Ponadto artysta aktywnie wspierał wszelkie kampanie promocyjne giganta.

Do tej pory Batgirl niechętnie była eksponowana przez DC Comics. Jedyny poważny występ Barbara Wilson zaliczyła właściwie tylko w "Batmanie i Robinie" (wykreowała ją wówczas Alicia Silverstone). Decyzja o przeniesieniu jej historii na duży ekran jest tym bardziej zaskakująca, bo studio nie może narzekać na brak pracy. Trwa produkcja filmu o Wonder Woman, zapowiadane są pełnometrażowe obrazy o Justice League i Aquamanie.

Joss Whedon stoi więc przed nie lada wyzwaniem! Zwłaszcza, że będzie odpowiedzialny również za scenariusz dzieła.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Test najlepszych projektorów Projektory do różnych zadań [TEST]
  • Get Lucky "Get lucky" w wykonaniu Chopina i Bacha!
  • Kadr z filmu 'Logan: Wolverine' Hugh Jackman nagrywa dźwięk do "Logana"
Skomentuj:
Batgirl doczeka się filmu. Za kamerą - legenda!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy