Gorillaz na dwóch koncertach w Polsce!

Gorillaz

Gorillaz (materiały prasowe)

Zespół założony przez Damona Albarna i Jamiego Hewletta to jedna z niewielu ostatnich kultowych grup muzycznych, które nigdy nie wystąpiły w naszym kraju. Na szczęście zmieni się to już w czerwcu!

Na razie wiadomo tyle, że Gorillaz planują minitour po Europie, obejmujący Węgry, Niemcy i właśnie Polskę! Pierwszy występ ma odbyć się 14 czerwca w Warszawie. Kolejny - cztery dni później w Katowicach. Dokładne szczegóły nie są jeszcze znane.

Patrząc na wcześniejsze dokonania Gorillaz - projektu Albarna złożonego z... animowanych muzyków - możemy spodziewać się wielkiego show. Wciąż mamy w pamięci niesamowity występ podczas jednego z rozdań nagród Grammy, kiedy Gorylom towarzyszyła na scenie sama Madonna!

Gorillaz niedawno powrócili z nowym materiałem, grając przy okazji okolicznościowy koncert w Londynie. Publiczność była wniebowzięta, a występ był okazją do spotkania się wielu najważniejszych osób ze świata muzyki.

With @damonalbarn & @jamieprinciple @gorillaz show #GORILLAZ #humanz #damonalbarn

Post udostępniony przez Jean-Michel Jarre (@jeanmicheljarre)

Wybierzesz się na polskie koncerty Gorillaz?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Rafał Madajczak: - Lubię humor popisujący się, gdzie ktoś czasami przegnie. To jest efektowne, fajne. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Polacy mają lepsze poczucie humoru niż reszta świata Rafał Madajczak: To na pewno będzie mój rok!
  • "Lista Schindlera" Niezwykłe plakaty kultowych filmów
  • Pamela Anderson w zmysłowej sesji! Pamelo, jeszcze się nie żegnaj! Znów czarujesz!
Komentarze (1)
Gorillaz na dwóch koncertach w Polsce!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    Gość: mia

    0

    To ciekawe, bo przysięgłabym, że byłam na ich koncercie na openerze w bodajże 2010

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy