Powrót "Łowcy androidów". Jest pierwszy zwiastun!

Najgorętsza premiera ostatnich lat?

Najgorętsza premiera ostatnich lat? (Fot. kadr ze zwiastuna 'Blade Runner 2049', https://www.youtube.com/watch?v=gCcx85zbxz4)

Wreszcie obejrzeliśmy oficjalny zwiastun kontynuacji kultowego przeboju z 1982 roku. Powracają starzy znajomi, pojawiają się nowe twarze, w wszystko w rytm wariacji na temat słynnego motywu muzycznego Vangelisa.

Choć kontynuacja "Łowcy androidów" - jednego z najważniejszych filmów w historii kina, dzieła absolutnie skończonego - od pierwszych informacji o planowanej premierze budziła raczej obawy, nowy oficjalny zwiastun powinien choć na chwilę uspokoić zagorzałych fanów historii. "Blade Runner 2049" w trailerze prezentuje się naprawdę nieźle. Zresztą - zobacz sam:

Na ekranie ponownie zobaczymy Harrisona Forda. Towarzyszyć będą mu m.in. Ryan Gossling, Robin Wright i Jared Leto. Za reżyserię odpowiada Denis Villenueve, znany z takich filmów jak "Sicario" czy "Pogorzelisko".

Premierę zaplanowano na 6 października. Bez wątpienia będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych ostatnich lat. Czy "Blade Runner 2049" okaże się choć w połowie tak dobry jak kultowy poprzednik z lat 80? Dowiemy się już za kilka miesięcy. Jednak po najnowszym trailerze poczuliśmy nieznaczny optymizm...

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Pilnuj swojego komputera! 25 najgorszych haseł na świecie. Masz takie?
  • Liam Neeson zaskoczył pracowników pewnej kanadyjskiej restauracji Kanapki, które Liam Neeson może zjeść za darmo
  • Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Gwiezdne wojny: nowa nadzieja kina
Skomentuj:
Powrót "Łowcy androidów". Jest pierwszy zwiastun!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy