Powrót "Łowcy androidów". Jest pierwszy zwiastun!

Wreszcie obejrzeliśmy oficjalny zwiastun kontynuacji kultowego przeboju z 1982 roku. Powracają starzy znajomi, pojawiają się nowe twarze, w wszystko w rytm wariacji na temat słynnego motywu muzycznego Vangelisa.

Choć kontynuacja "Łowcy androidów" - jednego z najważniejszych filmów w historii kina, dzieła absolutnie skończonego - od pierwszych informacji o planowanej premierze budziła raczej obawy, nowy oficjalny zwiastun powinien choć na chwilę uspokoić zagorzałych fanów historii. "Blade Runner 2049" w trailerze prezentuje się naprawdę nieźle. Zresztą - zobacz sam:

Na ekranie ponownie zobaczymy Harrisona Forda. Towarzyszyć będą mu m.in. Ryan Gossling, Robin Wright i Jared Leto. Za reżyserię odpowiada Denis Villenueve, znany z takich filmów jak "Sicario" czy "Pogorzelisko".

Premierę zaplanowano na 6 października. Bez wątpienia będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych ostatnich lat. Czy "Blade Runner 2049" okaże się choć w połowie tak dobry jak kultowy poprzednik z lat 80? Dowiemy się już za kilka miesięcy. Jednak po najnowszym trailerze poczuliśmy nieznaczny optymizm...

Więcej o: