Słynne skandynawskie burgery już w Polsce

10.05.2017 14:17
Czy szwedzkie burgery zasmakują Polakom?

Czy szwedzkie burgery zasmakują Polakom? (Czy szwedzkie burgery Max Premium Burgers zasmakują Polakom? Fot. materiały prasowe)

No dobra, jeszcze nie, ale już niedługo! Max Premium Burgers - szwedzka sieć barów szybkiej obsługi - 1 września otworzy lokal we Wrocławiu. A to dopiero początek, bo w planach są również kolejne restauracje.

Max Premium Burgers to jeden z najsłynniejszych fast foodów w swoim kraju. Firma z powodzeniem działa również na innych rynkach, m.in. norweskim i duńskim. Czy również w Polsce - gdzie burgery stają się coraz bardziej popularne - możemy liczyć na równie spektakularny sukces?

W restauracjach mają być dostępne nie tylko dnia mięsne (wołowina i drób w 100% od rodzimych dostawców) - do dyspozycji klientów będzie również bogate menu wegetariańskie oraz liczne desery.

Pierwszy lokal w Polsce zostanie otwarty 1 września we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Kolejne - jeszcze tego samego roku - w Warszawie i w Gdańsku. A to nie koniec, bo właściciele marki bacznie przyglądają się również innym polskim miastom.

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Słynne skandynawskie burgery już w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy