Słynne skandynawskie burgery już w Polsce

Czy szwedzkie burgery zasmakują Polakom?

Czy szwedzkie burgery zasmakują Polakom? (Czy szwedzkie burgery Max Premium Burgers zasmakują Polakom? Fot. materiały prasowe)

No dobra, jeszcze nie, ale już niedługo! Max Premium Burgers - szwedzka sieć barów szybkiej obsługi - 1 września otworzy lokal we Wrocławiu. A to dopiero początek, bo w planach są również kolejne restauracje.

Max Premium Burgers to jeden z najsłynniejszych fast foodów w swoim kraju. Firma z powodzeniem działa również na innych rynkach, m.in. norweskim i duńskim. Czy również w Polsce - gdzie burgery stają się coraz bardziej popularne - możemy liczyć na równie spektakularny sukces?

W restauracjach mają być dostępne nie tylko dnia mięsne (wołowina i drób w 100% od rodzimych dostawców) - do dyspozycji klientów będzie również bogate menu wegetariańskie oraz liczne desery.

Pierwszy lokal w Polsce zostanie otwarty 1 września we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Kolejne - jeszcze tego samego roku - w Warszawie i w Gdańsku. A to nie koniec, bo właściciele marki bacznie przyglądają się również innym polskim miastom.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Liam Neeson zaskoczył pracowników pewnej kanadyjskiej restauracji Kanapki, które Liam Neeson może zjeść za darmo
  • Najnowszy instagramowy trend Nagi tyłek, czyli nowy trend na Instagramie
  • Stacja benzynowa 7 zasad ekonomicznej jazdy autem

Polecamy