Magazyn LOGO wybiera Miss Instagrama

Pojawiły się już pierwsze zgłoszenia!

Pojawiły się już pierwsze zgłoszenia! (Fot. https://www.instagram.com/nataliaslupecka)

"Logo" wraz z Indahash rozpoczynają wybory #dziewczynazinstagrama. Każdego miesiąca, zdjęcie dziewczyny, które zdobędzie największe zainteresowanie użytkowników Instagrama, zostanie opublikowane w "Logo". Pierwszą zwyciężczynię poznamy już w lipcowym wydaniu miesięcznika.

Nasi czytelnicy nie raz mieli problemy ze znalezieniem swojego egzemplarza "Logo". Okazuje się, że wszystkiemu winne są... ich partnerki. Dziewczyny również chcą być na bieżąco z trendami w męskiej modzie, bo przecież kto lepiej doradzi swojemu mężczyźnie, niż ukochana, która najczęściej pomaga mu dobierać garderobę.

Redakcja "Logo" bardzo docenia zaangażowanie wszystkich Pań, dlatego wspólnie z Indahash postanowiliśmy zorganizować wybory Miss Instagrama. Dziewczyny już publikują w serwisie zdjęcia, na których nie tylko pięknie wyglądają, ale pokazują, że "Logo" to ulubiony magazyn ich facetów.

Czytelniczka, której zdjęcie z aktualnym numerem "Logo" zdobędzie na Instagramie największe zaangażowanie jej followersów, zostanie wyróżniona przed redakcję. Zwycięskie zdjęcia będziemy publikować w kolejnych numerach "Logo".

Wybierzcie razem z nami #dziewczynazinstagrama!

https://indahash.com/

Zobacz także
  • Kadr z filmu 'Narzeczony mimo woli' Ozdoba: Tancerz erotyczny ma coś z psychologa
  • By zdobyć kobietę, musisz znać aż 5 języków... 5 języków miłości. Jak rozmawiać z kobietą?
  • Bolesny stosunek - wcale nie rzadkość... Bolesny stosunek - mnóstwo kobiet prosi o pomoc

Polecamy