Pozują nago w codziennych sytuacjach

Słuchanie muzyki? Picie wina? Wyprowadzanie psa? Po co nam do tego ubrania?! Z takiego założenia wyszła niemiecka fotografka Sophia Vogel, której projekt "With and Without" podbił serca internautów.

Zamysł był prosty - artystka zapytała kilku ludzi o ich codzienne, najczęstsze przyzwyczajenia. Sfotografowała bohaterów podczas tych czynności, a następnie poprosiła, by je powtórzyli, ale... nago.

Jak tłumaczyła Sophia Vogel w jednym z wywiadów, chciała w ten sposób udowodnić, że nienoszenie ubrań jest równie naturalne, co ich noszenie. - Codziennie obserwujemy ludzi, oceniamy ich, krytykujemy, tworzymy jakieś nienaturalne ideały piękna - żaliła się fotografka.

Sportretowanie przypadkowych ludzi, a nie celebrytów, miało sprawić, że akcja stanie się jeszcze bardziej viralowa. Kierowana jest przede wszystkim do millenialsów.

Więcej o:
Komentarze (64)
Pozują nago w codziennych sytuacjach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blekota6666

  Oceniono 133 razy 121

  Cel tych sesji jest taki, żeby po prostu pokazać dupę, reszta to dorabianie filozofii:)

 • wj_2000

  Oceniono 56 razy 46

  Zgubiliśmy sierść w Afryce. Potem powędrowaliśmy na północ, gdzie ta sierść by się przydała. Ale wymyśliliśmy ubieranie. I tego bym się trzymał!
  A pichcić przy kuchni na golasa to idiotyzm do kwadratu. Od czasu do czasu zawsze coš prysnie, coš się wyleje. I żadnej ochrony.
  Niesamowita głupota!!!!!!!!!

 • jacek.boczkowski

  Oceniono 37 razy 37

  Jeszcze brakuje kilku codziennych czynności takich jak robienie zakupów, wizyta w banku, podróż tramwajem, posiłek w barze szybkiej obsługi itp. itd.

 • Gość: mmm

  Oceniono 46 razy 36

  wytatuowane baby fuj

 • twzelnik

  Oceniono 37 razy 31

  Każdy pretekst jest dobry, żeby pokazać gołą duupę.
  I to tyle, król jest nagi.
  Nie ma w tym żadnej treści, żadnej głębi, żadnego przesłania, żadnego drugiego dna.
  Jedynym sensem pokazania gołej duupy jest ...pokazanie gołej duupy. I zgarnięcie kasy.

 • Gość: Leo

  Oceniono 36 razy 26

  W ubraniu, czy na golasa- dla mnie praktycznie bez różnicy. Ale te cholerne dziary u prawie wszystkich sfotografowanych- porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX