Samsung QLED Cup - LOGO rządzi w Warszawie!

06.06.2017 16:19
Redakcja 'LOGO' pokonała w finale 'Przegląd Sportowy' 1:0

Redakcja 'LOGO' pokonała w finale 'Przegląd Sportowy' 1:0 (Fot. Marcin Jaśkaczek)

89 minuta meczu. Toni Kroos przejmuje piłkę w środku pola i natychmiast uruchamia podaniem Cristiano Ronaldo. Ten zwodem mija Davida Alabę i podaje w pole karne, gdzie czeka już Karim Benzema. Francuz strzałem z pierwszej piłki pokonuje Manuela Neuera!

To nie opis pojedynku w Lidze Mistrzów. To relacja z ostatnich minut finału Samsung QLED Cup, w którym zmierzyły się redakcje "LOGO" i "Przeglądu Sportowego". Choć koledzy z "PS" trochę zdominowali ostateczne starcie, to my udowodniliśmy, że w futbolu liczy się przede wszystkim efektywność. Wygrywając skromnie 1:0 sięgnęliśmy po wymarzony puchar. Każdy to powie, "LOGO" rządzi w Warszawie!

Mecze w Samsung QLED Cup rozgrywano w trzy ostatnie środy w eleganckim QLED Room zlokalizowanym nad brzegiem Wisły - zawodników motywował fakt, że przez okno łatwo było dostrzec stadion PGE Narodowy. QLED Room to nowocześnie zaprojektowana przestrzeń, w której odwiedzający mogą zapoznać się z nowinkami technologicznymi Samsunga, na czele oczywiście z flagowymi telewizorami QLED. Pomysłodawcy zadbali o to, by apartament był możliwie jak najbardziej przyjazny dla gości, stąd szereg okolicznościowych eventów, takich jak właśnie Samsung QLED Cup.

Rywalizację w grupie wygraliśmy bez najmniejszego problemu, zostawiając w tyle m.in. "Follow Games", "PC World" czy późniejszego, wspomnianego już wicemistrza - "Przegląd Sportowy". W fazie grupowej zwyciężyliśmy również w prestiżowych "derbach Agory", pokonując "Next.gazeta.pl" 4:2.

Także faza pucharowa to popis "LOGO". Choć z przebiegu finału niekoniecznie zasłużyliśmy na zwycięstwo, to cały turniej pokazał, że puchar trafił we właściwe ręce. A w zasadzie nie tylko puchar, ponieważ dla najlepszej redakcji przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym 65-calowy telewizor Samsung K7500. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego prezentu w momencie premiery 5. edycji serialu "House of Cards".

Nie graj w gry, mówili. Tracisz czas, mówili #warszawa #xbox #samsung #qledroom #fifa

Post udostępniony przez Kuba Dobroszek (@kubadobroszek)

Turniejowi towarzyszyła oczywiście fantastyczna atmosfera. Choć na wirtualnych boiskach (głównie na Santiago Bernabeu, gdyż większość zawodników decydowała się na Real Madryt) walczyliśmy na śmierć i życie, przerwy między meczami upłynęły nam na rozmowach w duchu fair play.

I chyba właśnie te rozmowy okazały się największą wygraną. Bo nawet najlepszy telewizor nie sprawi ci frajdy, jeśli nie będziesz miał z kim z niego skorzystać. A z kilkoma redakcjami już planujemy rewanż...

Wszak nie sztuką jest wejść na szczyt. Sztuką jest się na nim utrzymać!