Nastolatka pokazała ciało. W sieci zawrzało

13-letnia Paris Harvey dokonała właśnie dwóch odważnych czynów. Nie tylko pokazała się publicznie w stroju kąpielowym, co - jak sama przyznaje - do tej pory ją przerastało, ale również skonfrontowała się z hejterami.

Paris cierpi z powodu zaburzonego metabolizmu - szybko tyje, bardzo trudno jej schudnąć. Jak wielokrotnie tłumaczyła, nadwaga nie wynika z faktu, że cały dzień objada się czipsami. Ponadto trzynastolatka urodziła się z dysplazją, w konsekwencji czego jej lewa noga jest krótsza od prawej o 1,5 cm.

- Kiedy ludzie bez przerwy cię wyśmiewają i drwią z twojego wyglądu, w końcu zaczynasz wierzyć w ich słowa i całkowicie się załamujesz - przyznała dziewczyna.

Podczas tegorocznego święta bankowego (to brytyjskie święto państwowe), Paris postanowiła stawić czoła swojemu strachowi i wybrała się na plażę, zakładając jednoczęściowy kostium kąpielowy. Mało tego - trzynastolatka zrobiła sobie zdjęcie i opublikowała go na Twitterze. - Chciałam pokazać ludziom, że to jak wyglądamy, nie ma w gruncie rzeczy żadnego znaczenia - tłumaczyła dziewczyna.

Fotografia szybko stała się viralem w mediach społecznościowych. Choć przeważały głosy podziwu i wsparcia dla nastolatki, nie obyło się również bez przykrych słów pod adresem Paris. Post skomentowała nawet sama Ally Brooke, popularna w Stanach Zjednoczonych artystka:

Trzymamy kciuki za Paris!

Więcej o: