Czas na męską zmianę z marką Lutzville

Gotowy na zmiany?

Gotowy na zmiany? (Fot. materiały prasowe)

Metroseksualny, lumberseksualny, a ostatnio książę z bajki. Presja dobrego wyglądu dotyczy mężczyzn w tym samym stopniu co kobiet. Niezależnie od trendów organizatorzy projektu Męska Metamorfoza z Lutzville przekonują panów, że wato dbać o siebie. Laureat konkursu, pod okiem specjalistów, odmieni swój wizerunek.

Bez względu na płeć, drobne zmiany i troska o wygląd dodają energii i pewności siebie, a także napędzają do przekraczania własnych granic. Wśród pacjentów gabinetów medycyny estetycznej mężczyźni stanowią już blisko 30 proc. Najczęściej trafiają tam jednak Ci Panowie, którzy są na świeczniku. Ideą projektu Męska Metamorfoza z Lutzville jest zwrócenie uwagi na potrzeby przeciętnego mężczyzny w świecie, w którym wygląd ma znaczenie.

- Jest wiele projektów, poradników, które uczą kobiety jak dbać o siebie i być atrakcyjną. Uważamy, że mężczyznom brakuje takiego wsparcia, stąd pomysł na Męską Metamorfozę. Hasło wina Lutzville to: "Diamentowy smak sukcesu" - poprzez konkurs chcemy pokazać panom, że czasem nawet drobna zmiana wyglądu może dostarczyć motywacji do rozwijania swojego potencjału - mówi Patrycja Sikorska Brand Manager Marki Lutzville.

Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania: "Chciałbym przejść metamorfozę, bo..."  "Chciałbym zrobić coś dla siebie. Być atrakcyjnym dla swojej partnerki. Chciałbym poczuć się pewniej." - oto motywacje, które podają uczestnicy. Konkurs przebiega na oficjalnym profilu marki Lutzville na Facebooku i potrwa do 20 lipca. Zwycięzca otrzyma specjalnie dla siebie dobrany zestaw trzech stylizacji marki Recman, stylizację zarostu i włosów w renomowanym barbershopie oraz zapas wina Lutzville.

Organizatorem konkursu jest Dystrybutor win Lutzville - bielska spółka TiM. Partnerami konkursu jest właściciel eleganckiej męskiej marki modowej Recman oraz renomowany warszawski barbershop Hop Chop. LOGO objęło inicjatywę swoim patronatem!

Szczegóły konkursu znajdziesz TUTAJ. Regulamin: TU.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Czy to nowa Miss Universe? Nazywali ją potworem. Teraz może zostać Miss
  • Nyakim Gatwech Modelka o czekoladowej skórze
  • Pamela Anderson w zmysłowej sesji! Pamelo, jeszcze się nie żegnaj! Znów czarujesz!

Polecamy