Mistrzostwa Świata bez Argentyny?!

Leo Messi

Leo Messi (Fot. Facebook.com/Leo Messi)

Polska reprezentacja, pokonując Kazachstan, bardzo zbliżyła się do awansu na przyszłoroczny Mundial w Rosji. Nie wszyscy jednak są w tak komfortowej sytuacji. Sami nie dowierzamy w to, co piszemy, ale... istnieje spore prawdopodobieństwo, że na rosyjskich boiskach nie zobaczymy Argentyny - wciąż aktualnych wicemistrzów świata!

Minionej nocy drużyna dowodzona przez Leo Messiego grała z Wenezuelą - najsłabszą drużyną eliminacji w Ameryce Południowej. I co? Argentyna zremisowała 1:1 i bardzo pomogli im w tym sami Wenezuelczycy, strzelając bramkę samobójczą.

W tym momencie wicemistrzowie świata plasują się na piątej pozycji, co premiowane jest grą w barażach o Mundial. Zaraz za Argentyną znajdują się jednak reprezentacje Chile i Paragwaju, które do samego końca również będą liczyć się w walce o awans (drużyna Alexisa Sancheza traci do 5. miejsca 1 pkt., a Paragwaj - 3 pkt.)

Do zakończenia eliminacji pozostały dwie kolejki. Argentynę czekają przeprawy z Peru i Ekwadorem. Trudniejsze mecze ma przed sobą reprezentacja Chile, na którą - oprócz Ekwadoru - czeka jeszcze świetnie spisująca się Brazylia. Jeśli jednak ekipa dowodzona przez Messiego nie poprawi swojej gry, o utrzymanie piątego miejsca, nawet pojedynkując się z teoretycznie słabszymi rywalami, może być niezwykle trudno...

Decydujące rozstrzygnięcia w Ameryce Południowej już 5 i 10 października!

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Kamil Grosicki Grosicki: Nie śpiewajcie już "Przez Twe Oczy"
  • Równość Uścisk dłoni - co oznaczają poszczególne gesty?
  • Robert Lewandowski Lewandowski: Kryzys męskości? To przecież dobrze, gdy facet o siebie dba
Skomentuj:
Mistrzostwa Świata bez Argentyny?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy