Muminki się cieszą, bo... ponownie wracają!

Muminki

Muminki (mat. prasowe)

Jedna z najlepszych serii animowanych, produkcja, która dała nam najstraszniejszą postać w historii kina (Bukę, rzecz jasna!) znów zafascynuje widzów na całym świecie! Podano pierwsze informacje dotyczące nowych "Muminków" - obsada jest naprawdę imponująca.

Któż nie pamięta dziwacznych stworów, które w latach 90. bawiły (i nierzadko straszyły) najmłodszych? Dla fanów kultowej serii mamy dobrą wiadomość - "Muminki" ponownie zagoszczą na ekranach w 2019 roku i wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo spektakularny powrót.

Jak pisze "The Hollywood Reporter" Mama Muminka będzie mówić do nas głosem Rosamund Pike ("Zaginiona Dziewczyna"), a Tata Muminka - Matta Berry'ego ("Królewna Śnieżka i Łowca"). Najwięcej emocji budzi jednak udział w produkcji Kate Winslet - nie wiadomo jeszcze, której postaci autorka użyczy swojego głosu. Może Pannie Migotce?

W pracę nad nowymi odcinkami zaangażowany jest m.in. Nick Park, którego dzieło - "Wallace & Gromit: Zemsta Królika - zdobyło w 2005 roku Oscara za najlepszy długometrażowy film animowany. Wybór Parka nie jest przypadkowy, ponieważ nadchodząca seria będzie wykorzystywała połączenie techniki 2D i 3D. 

"Dolina Muminków" (tak ma być zatytułowany powrót bohaterów) zostanie podzielona na dwa sezony. Każdy będzie składał się z trzynastu ok. 20-minutowych odcinków. Premierę zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Częstochowa, 28 lipca 2016 r. Papież Franciszek na Jasnej Górze Netflix pracuje nad filmem o papieżu
  • Kamil Grosicki Grosicki: Nie śpiewajcie już "Przez Twe Oczy"
  • Rick Astley Foo Fighters w duecie z... Rickiem Astleyem!
Skomentuj:
Muminki się cieszą, bo... ponownie wracają!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy