Wielkie otwarcie Kliniki Tazbir w nowej lokalizacji

Odmienione wnętrze, większa powierzchnia, zjawiskowy ogród, najnowocześniejszy sprzęt oraz jeszcze bogatsza oferta innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej - te zmiany już wkrótce zagoszczą w Klinice Tazbir. Najlepsi specjaliści na czele z dr Martą Tazbir będą przyjmować pod nowym adresem - przy ul. Solankowej 6 w Łodzi.

Klinika Tazbir od lat gości na łódzkim rynku medycyny estetycznej i przyciąga nowatorskimi rozwiązaniami pacjentów z całej Polski. Nowy, większy lokal to odpowiedź na powiększające się z każdym dniem grono zainteresowanych. - Zakładając Klinikę Tazbir zależało mi przede wszystkim na stworzeniu miejsca wyjątkowego, w którym pacjenci będą realizowali marzenia. Bezpieczeństwo medyczne i indywidualne podejście do każdego przypadku pozwoliły mi zrealizować ten cel. - mówi dr Marta Tazbir, założycielka Kliniki.

25. października odbędzie się wyjątkowe otwarcie dla mediów, przyjaciół i partnerów kliniki, podczas którego przedstawione zostaną najnowsze trendy w medycynie estetycznej. Anti-aging VIVACY, francuska gama wypełniaczy STYLAGE oraz osocze bogato płytkowe Regeneris - specjalny program biostymulacji komórek skóry tzw. "wampirzy lifting", który opiera się na uzyskaniu osocza bogato-płytkowego z krwi. Gama stworzona przez francuskie Laboratorium Vivacy jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności w walce z oznakami starzenia się skóry. Prezentacja najskuteczniejszego urządzenia do modelowania sylwetki endermologie Alliance, służącego naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Nowy wymiar endermologie LPG - FIGHT FOR NATURAL BEAUTY, który redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnienia skórę, skracając jednocześnie czas oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Wydarzenie swoją obecnością zaszczyci ambasadorka Kliniki Tazbir - aktorka Grażyna Wolszczak. Uroczyste otwarcie wyjątkowej kliniki Tazbir odbędzie się w klimacie inspirujących rozmów, wykwintnego menu i niecodziennego wystroju oraz najnowszych trendów florystycznych Flowerbox. Na uczestników wydarzenia będą czekały najwyższej jakości produkty kosmetyczne M'onduniq, należące do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm. O wytworny poczęstunek zadba Bistro Pestka, a o wyborne prosecco Jantoń - jeden z największych producentów, importerów i eksporterów branży winiarskiej w Polsce. Oprawą fotograficzną zajmie się Karolina Jackowska oraz Karolina Pawelczyk.

Wydarzenie pod patronatem Logo24.pl, Avanti24.pl i Warszawy Kobiet.

Więcej o: