"Plan B" - premiera nowego filmu Kingi Dębskiej

Plan B

Plan B (Fot. materiały prasowe)

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery "Planu B" Kingi Dębskiej, , której poprzedni film "Moje córki krowy" rok temu przyciągnął do kin ponad 730 tysięcy widzów. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych.

"Plan B" to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce.

Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

"Plan B" powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej - autorki pierwszej części "Listów do M." oraz "Po prostu przyjaźń".

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Marcin Dorociński bohaterem okładkowym lutowego 'LOGO' Lutowe "LOGO" już w kioskach! Co w numerze?
  • - Andrzej niczego nie doceniał. W więzieniu bardzo się zmienił, już nie jest tym człowiekiem, którym był kiedyś "Słowikowa": Nie potrzebuję futer i Mercedesów, bo to wszystko już miałam
  • Ramzes Selekcjoner zdradza, jak wejść na imprezę do klubów z selekcją

Polecamy