"Plan B" - premiera nowego filmu Kingi Dębskiej

30.01.2018 12:48
Plan B

Plan B (Fot. materiały prasowe)

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery "Planu B" Kingi Dębskiej, , której poprzedni film "Moje córki krowy" rok temu przyciągnął do kin ponad 730 tysięcy widzów. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych.

"Plan B" to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce.

Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

"Plan B" powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej - autorki pierwszej części "Listów do M." oraz "Po prostu przyjaźń".

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (1)
"Plan B" - premiera nowego filmu Kingi Dębskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    Gość: Dópa

    0

    Każdy film z psiurami jest z założenia denny, żałosny i do dópy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy