Pierwsza klasa w Formule 1. Hamilton ambasadorem marki Tommy Hilfiger

Lewis Hamilton, jeden z największych kierowców wyścigowych naszych czasów, został globalnym ambasadorem marki Tommy Hilfiger.

Nareszcie temat Formuły 1 wzbudził emocje w damskiej część naszej redakcji. Wszystko za sprawą Lewisa Hamiltona, który wystąpił w kampanii promującej wiosenną kolekcję Tommy Hilfigera. Zawodnik, oprócz odzieży promuje również bieliznę. Jesteśmy pod wrażeniem doskonałej formy sportowca.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Brytyjski kierowca wyścigowy za pośrednictwem profili społecznościowych dociera do ponad 17 milionów fanów. Na bieżąco udostępnia im fascynujące kulisy zawodów Formuły 1, a  kilka dni temu pochwalił się na swoim facebookowym oraz instagramowym profilu fotkami z modowej sesji zdjęciowej. 

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Męska kolekcja na wiosnę tego roku to wyraz zamiłowania projektanta do sportów motorowych. Kolekcja, która zadebiutowała  podczas Tygodnia Mody w Mediolanie, jest ukłonem w stronę załogi wyścigowej Formuły 1, poprzez nawiązania do ich tradycyjnego ubioru roboczego. Kolekcja odwołuje się do stylu amerykańskiej kultury motoryzacyjnej, stanowiąc jego unowocześnioną wersję. "- Zawsze podziwiałem zarówno niewiarygodną wytrzymałość Lewis'a w czasie wyścigów  jak i jego wyjątkowy styl poza torem wyścigowym."  -  mówi  Tommy Hilfiger. Na zdjęciu z Lewisem Hamiltonem. 

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe