Zbliża się Poznań Motor Show 2018!

5-8 kwietnia 2018 to data, którą każdy miłośnik motoryzacji musi wpisać w swój kalendarz, a następnie przyjechać na Międzynarodowe Targi Poznańskie by podziwiać najważniejsze i najnowsze motoryzacyjne trendy.

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

Poznań Motor Show 2018 odbędzie się pod hasłem "Motoryzacja Jutra" - na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

- Przed nami kolejna edycja Poznań Motor Show, która zapowiada się rekordowo pod każdym względem, zarówno motoryzacyjnych premier jak i zaangażowania central importerskich. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło "Motoryzacja Jutra", co podkreślone zostanie zarówno poprzez ilość pojazdów koncepcyjnych jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia są przyszłością motoryzacji. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w kilku nowych punktach programu, w tym w Kongresie MOVE czy też spotkaniach z video blogerami motoryzacyjnymi - mówi Tomasz Kobierski, Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Atrakcje Poznań Motor Show 2018:

- międzynarodowe i polskie premiery
- międzynarodowe zawody stuntu motocyklowego - Stunt Wars Poland
- tory offroadowe
- tuning samochodowy w najlepszej odsłonie
- Poznań Bike Show - konkurs wyjątkowych, ręcznie modyfikowanych motocykli
- spotkania z najpopularniejszymi videoblogerami motoryzacyjnymi
- spotkania z gwiazdami TVN Turbo

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową wydarzenia: www.motorshow.pl

Więcej o: