Majowe "LOGO" już w kioskach! Co w numerze?

Co trzeci związek małżeński kończy się rozwodem, spada liczba wesel, choć wydajemy na nie coraz więcej pieniędzy. Polacy to ponoć "taki naród, że jak trochę popije, to od razu czuje się jak na wiejskim weselichu".

W weselach jest cała prawda, o nas, Polakach. Czyli: że ma być trochę na pokaz, że ma być "na bogato", ale uparcie twierdzimy, że "dla nas liczy się tylko zabawa". Że zdjęcia bywają ważniejsze niż cała reszta. Że wuja zaprosić trzeba, bo wuj to przecież wuj i kropka, choćbyśmy go nie widzieli latami, a tematy do rozmów skończą się po kwadransie. Że na mszę nikt nie chodzi co niedzielę, no ale jak to? Ślub bez księdza? Co ludzie powiedzą? Dlatego wesela to trochę kompilacja naszych kompleksów z naszymi marzeniami. Jak zdradza w nowym numerze LOGO jedna z organziatorek wesel - mimo wszystko wierzy, że ludzie pobierają się z powodów nieco bardziej romantycznych, niż kredyty, rodzice i "wreszcie coś z tym zróbmy".

W majowym numerze prezentujemy obszerną sekcję weselną. Znajdą w niej coś dla siebie i tradycjonaliści, ci, którym do ślubu nie za prędko (pani psycholog radzi, co zrobić, jak ona bardzo chce przed ołtarz, a ty wcale jeszcze nie), i ci, którzy zamiast wesela w pałacyku wolą wesele na rajskiej plaży. Okazuje się to wcale nie takie nieosiągalne - nasz redaktor na potrzeby tego tekstu nawet polecał na Sri Lankę i wziął tam ślub (naprawdę).

A dokąd w podróż poślubną lub z jakiegokolwiek innego powodu? W tym numerze publikujemy zestawienie najlepszych polskich hoteli. Jeśli by komuś jednak do gustu nie przypadła tamta Sri Lanka.

Więcej o: