Czerwcowe "LOGO" już w kioskach! Co w numerze?

Kamil Glik bohaterem okładkowym czerwcowego LOGO

Kamil Glik bohaterem okładkowym czerwcowego LOGO (Fot. Redakcja)

Kiedyś wystarczyło zaśpiewać na festiwalu w Opolu, udzielić wywiadu w radiowej "Trójce", trafić na listę 30 Ton i już było się gwiazdą. A dziś?

Żyjemy w bańkach, przekonani o tym, że świat wygląda tak, jak nasza ściana na Facebooku. Jakiś czas temu pojechałem na zakupy do jednej z warszawskich galerii handlowych. Moje pierwsze zdziwienie było już na parkingu - środek tygodnia, a tu nagle wszystkie miejsca pozajmowane. W środku mnóstwo nastolatków, znudzeni ojcowie okupują lodziarnie, matki biegają od sklepu do sklepu. Co się dzieje? To niejaki Dawid Kwiatkowski ma koncert. Kilka tysięcy dziewczynek śpiewa z pamięci jego piosenki, gdy ja nie wiem, kto to taki.

Inna scena: festiwal muzyki disco polo w Ostródzie. Tysiące gardeł śpiewa hity zespołu Piękni i Młodzi, choć ja pierwszy raz słyszę o istnieniu takiej kapeli. Taco Hemmingway? Potrafi zapełnić Torwar, ale nie jestem pewny, czy mój bratanek z Torunia wie, że ktoś taki istnieje (co dopiero Quebonafide*). W dziedzinie filmu jest właściwie podobnie, o literaturze nie wspominając.

Okazuje się, że jedynymi bohaterami masowej wyobraźni zostają piłkarze. Są demokratyczni. Powszechnie znani. Solidarnie będziemy obserwować ich poczynania przez (oby!) nawet miesiąc. Dlatego w nowym numerze LOGO uzbrajamy ciebie, drogi czytelniku i drogi kibicu, w serię ciekawostek, którymi możesz podzielić się podczas oglądania meczów z kolegami. A w prezencie tablica do typowania wyników, żeby jeszcze bardziej podkręcić sportowe emocje. 

W tym numerze specjalny prezent dla kibiców - tablica do typowania wyników Mundialu! Partnerem dodatku jest FAKRO - producent okien dachowych, pionowych oraz markiz okiennych.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Ten Typ Mes Ten Typ Mes: Gadam z ludźmi przy barach w całej Polsce. Mówią mi, co kochają, czego nienawidzą
  • Kuba Dobroszek i Krzysztof Zalewski Zalewski: Współcześni rockmani biegają i jedzą kiełki. Etos trochę się zmienił
  • Sebastian Staszewski i Wojciech Szczęsny Szczęsny: Nie mam nic przeciwko, aby Juventus był moim ostatnim wielkim klubem

Polecamy