Jak pachnie Wittchen?

W życiu każdej modowej marki przychodzi taki moment, że proponuje swoim klientom własny zapach. W grudniu w salonach Wittchena obok galanterii skórzanej, ekskluzywnego bagażu i eleganckich butów pojawiły się cztery flakony z logo marki.

Wody perfumowane (dla kobiet i mężczyzn) powstały w słynnym, m.in. z ?Pachnidła?, francuskim miasteczku Grasse, u perfumiarza z wielkimi tradycjami. Nam szczególnie spodobała się kompozycja Nord, z nutami czarnego pieprzu, cytryny, wetiweru oraz bursztynu.

Woda Sud to mieszanka aromatów lawendy, bergamotki i jaśminu w nucie serca oraz wanilii, piżma i drzewa sandałowego w nucie bazy.

 

Nord i Sud, 100 ml/265 zł

Dostępne we wszystkich salonach Wittchen. 

 

Tekst: Magdalena Rosłaniec

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

kosmetyki dla mężczyzn, zapachy

Pieprznie

Nie ma to jak wyraziste, pikantne zapachy. Oprócz ostrych nut pieprzu znajdziesz w nich zmysłowe, rozgrzewające przyprawy - goździki, kardamon, kolendrę, cynamon.

Nowy kod uwodzenia

Zmysłowo i pociągająco - właśnie tak tej jesieni powinien pachnieć mężczyzna. Z zabawy w uwodzenie nie wyłamał się nawet Calvin Klein który zmodyfikował swój kultowy zapach unisex - CK One, tworząc wersję dla niej i dla niego.

Jak pachnie wolność?

Aromatyczne wariacje na jej temat stworzyły aż trzy marki.

PSTRYK! Modny gadżet

Marki Zippo nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Nawet nikotynowi abstynenci powinni skojarzyć ją z charakterystyczną, metalową zapalniczką. A że palenie staje się coraz mniej fajne, designerską zapalniczkę można zamienić na coś znacznie bardziej przydatnego.