Fashion Week Poland: cztery pokazy

Pora na ostatnią porcję zdjęć z tegorocznego Fashion Week Poland. Oto 12 stylizacji - niektóre całkiem praktyczne, niektóre kontrowersyjne - ale każda może być inspiracją dla interesującego się modą mężczyzny.

Zdjęcia, które pokazujemy pochodzą z pokazów czterech projektantów. Oto ich prezentacje ze strony Fashion Week Poland:

NENUKKO - grupa projektowa, założona w 2008 r., tworząca w duchu uniseksualnej prostoty i działająca według autorskiej zasady - bez nadinterpretacji, bez ograniczeń, z dala od konsumpcyjnego obłędu. Celem twórców jest wynalazczość wizualna oraz przekroczenie klasycznych konwencji stylistycznych.

PIOTR DRZAŁ - to przede wszystkim kombinacja nonszalancji, looku sportowego i zinterpretowanej elegancji. Konstrukcja i zabawa formą przełożona na użytkowość z naciskiem na detal. Projektant jest absolwentem ASP w Łodzi i laureatem konkursów: Złota Nitka 2008, Off Fashion 2007, Baltic Fashion Award 2007, Fashion Designer Award 2010. Odbył staż w atelier Georges'a Hobeiki. Dostępność kolekcji: Atelier Doroty Zielińskiej, Warszawa, ul.Gdańska 2 oraz dresscodeshop.pl

ŁUCJA WOJTALA - absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Odbyła staż w paryskiej pracowni Johna Galliano. Uczestniczyła w International Talent Support, XIII i XV edycji Złotej Nitki, targach CPD Signatures oraz Bread&Butter w Barcelonie. Tworzy linię unikatowych dzianin, w której każdy żakard został specjalnie zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości przędzy sprowadzanej z Włoch. Łączenie różnych wzorów, zabawa kolorem, dzianina potraktowana z przymrużeniem oka. Połączenie kobiecości, wygody i wyobraźni.

JAROSŁAW EWERT - Projektowanie i moda była zawsze moją wielką pasją i marzeniem. Moje projekty charakteryzują się ciekawymi i oryginalnymi formami, bogactwem detali i perfekcją wykonania. W materiałach kładę duży nacisk na ciekawe połączenia i niekonwencjonalne wykorzystanie nietypowych tworzyw, niestosowanych do tej pory w projektowaniu odzieży. Proces twórczy w moim przypadku to praca z tworzywem, które sam w sobie stanowi dla mnie bogate źródło inspiracji, powstające w ten sposób projekty nasycone są pasją i energią.

Zobacz też na Logo24:

Historia mody: DSquared2

DSquared2, moda męska, styl, logo z klasą, Caten

Calvin Klein: elegancki skandalista

Calvin Klein, moda męska, logo z klasą

Giorgio Armani: lifestyle totalny

Giorgio Armani,Armani,logo,moda

 

ŁUCJA WOJTALA - absolwentka SzkołyArtystycznego Projektowania Ubioru. Odbyła staż w paryskiej pracowni Johna Galliano. Uczestniczyła w International Talent Support, XIII i XV edycji Złotej Nitki, targach CPD Signatures oraz Bread&Butter w Barcelonie. Tworzy linię unikatowych dzianin, w której każdy żakard został specjalnie zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości przędzy sprowadzanej z Włoch. Łączenie różnych wzorów, zabawa kolorem, dzianina potraktowana z przymrużeniem oka. Połączenie kobiecości, wygody i wyobraźni.
Więcej o: